Get Adobe Flash player
PrisijungimasMes turime 1 svečią online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 118280
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis

Kalėdinė išvyka Lietuva – Latvija – Estija

Naujienos

Gruodžio 18-19 dienomis 4-12 klasių moksleiviai, jų tėveliai vyko į pažintinę-edukacinę išvyką.  Pirmieji aplankyti objektai: Gaujos nacionalinis parkas, šalia įsikūręs Siguldos miestelis, vėliau vykome į Turaidos viduramžių pilį, o iš jos į Gutmanio olas. Stebėjome  bobslėjaus trasoje, kaip vyksta pasiruošimas sportinėms varžyboms. Apsilankėme Duntės dvare – Miunhauzeno muziejuje, o po jo išvykome į Taliną. Vakare atvykę apžiūrėjome naktinį Taliną, pasigrožėjome architektūra bei kalėdinėmis mugėmis. Po ilgos ir turiningos dienos apsigyvenome viešbutyje.

Pailsėję ir papusryčiavę tęsėme kelionę: lankėmės Hidrolėktuvų muziejuje, kur galėjome viską patys apžiūrėti ir apčiupinėti, iš jo pajudėjome link Tartu, kur aplankėme mokslo centrą Ahhaa.

 

Geografijos mokytojas Simonas Baliutavičius

 

Mes augame, bet tradicijos išlieka

Naujienos

Jau 7 metai, kai prieš šv. Kalėdas gaminame rankų darbo atvirukus ir juos išdaliname žmonėms. Šie metai buvo kitokie: pirmąjį atviruką padovanojome akcijos globėjai Seimo narei, Sveikatos apsaugos ministrei Rimantei Šalaševičiūtei, gruodžio 15 d. atvirutes dalinome Luokės bendruomenės žmonėms kalėdinių eglučių  įžiebimo vakarą, o gruodžio 23 d. su atvirukais važiavome į Telšių senelių globos namus bei Gedrimų savarankiško gyvenimo namus. Kiekvienais metais tikimės, kad šiuo poelgiu ir dėmesiu sušildysime žmonių širdis.

 

IVG klasės vadovas Simonas Baliutavičius

 

Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

Naujienos

IVG klasės mokiniai gruodžio 8 d. vyko į Vilnių. Buvome Lietuvos Respublikos Seime, kurį aprodė gidė, susipažinome su jo funkcijomis, stebėjome Seimo posėdį, o po jo susitikome su Seimo nare, Sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte, kuri pristatė savo veiklą, planus, galėjome užduoti mums rūpimus klausimus.

IVG klasės vadovas Simonas Baliutavičius

 

Sausio 13 d. minėjimas

Naujienos

 

„Be patyčių ”

Ugdymas

Apsilankėme Vaikų globos namuose

 

Savaitę „Be patyčių ” 5a klasės ir dramos būrelio 6-7 klasių mokiniai pradėjo apsilankymu Telšių vaikų globos namuose. Buvo įdomu paklausyti  globos namų auklėtinių  minčių apie draugystę, supratimą, pasitikėjimą savimi.  Mūsų dramos būrelis parodė spektakliuką „Ar aukštai dangus?” Penktokėliai bendraamžius  pradžiugino savo linksmu šokiu ir pakvietė visus bendram draugystės šokiui. Džiaugiamės šiltu priėmimu ir gerais įspūdžiais.

Mokytojos

Akvilė Bukinienė ir Dalia Soltanienė


 

saugaus eismo kampanija

Ugdymas

Europos saugaus eismo ir PP kampanija „ Tau duotas vienas gyvenimas.... saugok jį “ apsilankė ir  Luokės vidurinėje mokykloje bei Viekšnalių pradiniame skyriuje. Susitikimo metu  VĮ „Telšių regiono keliai „ atstovas A.Raibužis mokiniams  parodė mokomąjį filmuką apie saugų elgesį keliuose  bei apdovanojo mokinius atšvaitais . Lietuvos Raudonojo kryžiaus Telšių skyriaus atstovė V.Beržienė  mokė pirmos pagalbos taktikos  bei teikimo principų . Ji pagerbė atminimo dovanėlėmis mūsų mokyklos 3 klasės mokinius ir mokytoją S.Šilanskienę už dalyvavimą piešinių konkurse .

Visuomenės sveikatos per. Specialistė E.Zikienė