Get Adobe Flash player
PrisijungimasMes turime 2 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 118280
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis

Pradinukai piešia paukščius

Ugdymas

Pradinukai piešia paukščius

Jau ne pirmi metai mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja Kėdainių „Ryto“ progimnazijos organizuojamame nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „LIETUVOS PAUKŠČIAI 2019“, kuris šiais metais buvo organizuotas penktą kartą. Konkurso tikslas - pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.
1 ir 3 klasių mokiniai aptarė, kokie paukšteliai gyvena Lietuvoje, klausė jų balsų įrašų, mokėsi pamėgdžiojimų. Tarp 502 dalyvavusių konkurse piešinių galėjome pamatyti pirmokių Melitos A., Ugnės L., Brigitos R. bei trečiokių Augustės P. bei Deimantės S. paukštelius. Visos dalyvės buvo apdovanotos konkurso padėkos raštais.


 

Vanile kvepiantys margučiai

Ugdymas

Vanile kvepiantys margučiai

Kaip smagu, kai tarp klasės tėvelių atsiranda veiklių, iniciatyvių, sugebančių rasti valandėlę laisvo laiko užsiėmimui su vaikais. Viena iš tokių šaunių mamų – pirmokėlės Ugnės ir ketvirtokės Faustės mamytė Simona Limontienė. Netradicinės technologijų pamokėlės metu vaikai mokėsi kepti sausainėlius. Jie viską darė patys: minkė, formavo, kepė, spalvino.... Smagu buvo pirmokams marginti sausainį – kiaušinį, velykinį kiškutį, viščiuką.

Ačiū Ugnės mamytei už naują patirtį!


 

VAIKŲ VELYKĖLĖS

Ugdymas

VAIKŲ VELYKĖLĖS

Nors velykiniai margučiai jau seniai nuriedėjo ir šventiniai garsai nutilo, bet Vaikų Velykėlės (Atvelykis) švenčiamos praėjus savaitei po šv. Velykų. Ikimokyklinės grupės vaikai jas šauniai paminėjo ridendami margučius ir tikrindami, kieno tvirčiausias grupėje, savo draugų būryje. Margučių tvirtumą išbandėme ir svečiuodamiesi pas Luokės „Dienos centro“ darbuotojus. Čia vaikams labai patiko: ieškojo paslėptų margučių, juos rideno, žaidė smagius žaidimus, pasivaišino bobutės Velykės pyragu, gavo dovanų... Taigi buvo įdomu, smagu, daug gerų emocijų, juoko...


Auklėtojos

 

Raštingiausio gimnazisto konkursas

Naujienos

Balandžio mėnesį Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko diktanto konkursas „Raštingiausias gimnazistas“, skirtas Žemaitijos metams paminėti. Konkurse dalyvavo Telšių rajono gimnazijų I-IV klasių mokiniai.

Diktantą rašyti vyko dvi mūsų gimnazijos moksleivės: IIG kl. mokinė Augustė Ronkytė ir IIIG kl. mokinė Aurelija Šlažikaitė. Džiaugiamės, kad merginos išbandė savo jėgas – pasitikrino raštingumo įgūdžius. Sveikiname Augustę, užėmusią III vietą savo grupėje (II gimnazijos kl.).

Lietuvių k. mokytoja D. Ivanovienė

 

Sveikatingumo savaitėlė

Naujienos

Viską su saiku daryt,

Dar sportuoti nuvaryt.

Sveiką maistą pakramsnot,

Ir ligų nereiks bijot..

 

Su tokiu šūkiu prieš atostogas ir didžiąją pavasario šventę balandžio 15-19 d. Luokės V. Kleivos gimnazijos septintokai su auklėtoja organizavo sveikatingumo savaitę 5-8 klasių mokiniams. Pirmadienį, prieš pamokas, visi draugiškai pasijudinome rytinėje mankštoje. Antradienį trijų klasių mokiniai varžėsi estafečių rungtyse. Greičiausi buvo septintokai, prieš patirtį nepašoksi. Bet penktokai ir šeštokai nedaug atsiliko. Trečiadienį skyrėm pamokėlę viktorinai sporto ir sveiko maisto tema. Ketvirtadienis savaime tapo darbingas ir judrus visuotinės akcijos „Darom“ dėka. O penktadienį paorganizavom draugiškas krepšinio varžybas 3X3 tarp aštuntos /septintos klasės mokinių ir ir įvairias judrias užduotėles penktokams ir šeštokams . Apdovanojimai, padėkos, gera nuotaika ir energijos dozė atostogoms atlaikyti. Dėkojame kūno kultūros mokytojui Arvydui Štramaičiui ir sveikatos specialistei Eglei Zikienei už didelę pagalbą.

Mikuleniene Danguole


 

Informacija

Naujienos

Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą1 arba įsigyti verslo liudijimą2. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

1 Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. ‒ 85** kodas

2 Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla

 

Kengūra 2019

Naujienos

KENGŪRA 2019

Kovo 21 d. gimnazijoje vyko tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA 2019“. Jame dalyvavo 24, 1 – 8 ir I – IV G. klasių, mokiniai.


Irena Šilanskienė

 

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Naujienos
  • Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena.
  • Šią dieną susilygina dienos ir nakties ilgumas, prasideda astronominis pavasaris.
  • Tai diena, kai diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus.

Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus.

  • Pasaulinė Žemės diena - mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.
  • Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje.
  • Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.

Šiandien diena mokykloje prasidėjo protmūšiu, skirtu paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Per pirmas dvi pamokas, aktų salėje varžėsi 5 – IV G klasių mokiniai biologijos, chemijos, geografijos, fizikos klausimais. Nuotaikos puikios, saulytė pro langus vidun prašosi – pavasaris.

 

Konferencija Papilėje

Ugdymas

Šiais metais vyksta daug renginių, skirtų Žemaitijos metams paminėti. Viename iš jų dalyvavo mūsų gimnazijos 1 klasės mokiniai Ugnė Limontaitė, Urtė Želvytė, Žygimantas Remeza bei trečiokai Gustautė Benešaitė, Deimantė Stonytė, Augustė Petrošaitė ir Armandas Ramanauskas. Pradinukai respublikinėje konferencijoje „ Pažinkime Žemaitiją“, kuri vyko Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazijoje, pranešime „Mas ėš Loukės...“ pristatė Luokės kraštą, jo įžymybes, etnografinį ansamblį „ Šatrija“. Pranešimą gražia žemaičių tarme paįvairino Luokės himnas, mūsų krašto piemenėlių daina, nuotaikingi Augustės ir Žygimanto pasakojimai. Dalyviai grįžo kupini naujos patirties ir žinių.

Mokytojos D. Soltanienė, S. Šilanskienė