Get Adobe Flash player
PrisijungimasMes turime 6 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 118284
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis

Kovo 16d. - Knygnešių diena.

Paslaugos
Ta proga Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos bibliotekoje surengta spaudinių paroda.
 

Ar pažīsti Žemaitėjė?

Ugdymas

Ar pažīsti Žemaitėjė?Kovo 7 d. pradinių klasių mokiniai nuo pat ryto susirinko į aktų salę, kurioje vyko viktorina „ Ar pažsti Žemaitėjė?“, skirta Žemaitijos metams paminėti. Keturios 1 – 4 klasių mokinių komandos rungėsi, kas daugiau žino apie Žemaitiją.

Viktoriną penkiais turais pravedė mokytojos D. Soltanienė ir S. Šilanskienė. Pradinukai turėjo prisiminti Žemaitijos simbolius, piliakalnius, upes, ežerus, miestus, Luokės miestelio istoriją, lankytinas vietas ir t. t. Paskutiniame ture vaikai įrodė, kaip puikiai žino Luokės himną. Renginį paįvairino žemaitiški pasakojimai ( Žygimantas R. 1 kl., Urtė V. 2 kl., Augustė P. 3 kl., Gabija K. 4 kl.), nuotaikinga pirmokėlių žemaičių krašto daina „ Išuoka vuožielis“, ketvirtokų šokis „ Gyvataras“. Neliko nuskriausti ir žiūrovai. Jie „ vertė“ žemaitiškus žodžius į bendrinę kalbą. Geriausių „ vertėjų“ laukė malonios staigmenos.

Labai smagu, jog visų komandų dalyviai daug žino apie Žemaitiją, bet viktorina lieka viktorina – turi būti ir laimėtojai! Komisijos nuomone, daugiausiai taškų surinko komanda „ Bulviuka“. Jos dalyviams atiteko magnetai su Žemaitijos vėliava.

Kiekviena klasė dar prieš viktoriną turėjo atlikti namų darbą – su tėvelių pagalba paruošti po vieną žemaitišką patiekalą. Paruošiamosios grupės auklėtiniai visus pavaišino spirgučiu, pirmokų Ugnės L. ir Žygimanto R. mamytės padarė cibulynės su karštomis bulvėmis, antrokėliai „ suspaudė“ sūrį, trečiokai susuko kąstinį, o ketvirtokai iškepė naminės duonelės ( ačiū Faustės mamytei Simonai L.).

Pasivaišinus žemaitiškais patiekalais, laukė dar viena smagi dienos dalis – Kaziuko jomarkas. Jame galėjo pirkti – parduoti ir vyresnių klasių mokiniai. Džiaugiamės turiningai praleista diena be pamokų!Pradinių klasių mokytojos D. Soltanienė, S. Šilanskienė

 

Užgavėnės

Naujienos

Užgavėnės ikimokyklinėje grupėje ,,Lokiukai“

 

Žiema, žiema, bėk iš kiemo,

Jei nebėgsi, išvarysim...

 

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis išvaryti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Vienas pagrindinių Užgavėnių atributų yra kaukės. Mūsų ikimokyklinės grupės vaikai ruošėsi šiai šventei: darė kaukes, mokėsi Užgavėnėms skirtų žaidimų, dainelių, šūkavimų. Šventės dieną vaikai tapo įvairiais persirengėliais. Visi linksminosi, šoko ir dainavo. Persirengėliai buvo labai triukšmingi, tikėdamiesi išvyti žiemą iš kiemo. Kokios Užgavėnės be blynų. Blynus vaikai išsikepė grupėje su auklėtoja. Jais visi pasivaišino. Tad sotūs ir linksmi liko laukti pavasario.


Auklėtoja Lina

 

Kovo 11-oji

 

Pirmoji pamoka bibliotekoje

Ugdymas

Pirmoji pamoka bibliotekoje

Visada mokiniams smagu, kai pamoka vyksta ne klasėje, bet netradicinėje aplinkoje. Ne išimtis ir I klasės mokiniai! Kadangi prieš atostogas pirmokėliai baigė mokytis visas abėcėlės raides, atėjo laikas apsilankyti ir gimnazijos bibliotekoje.

Bibliotekininkė Regina S. maloniai sutiko mažuosius skaitytojus. Ji supažindino su skaitytojo taisyklėmis, parodė knygeles, labiausiai tinkančias pirmokėliams, lentyną, kurioje jos sudėtos. Vaikai išsirinko po vieną patikusią knygelę, kuri buvo užregistruota naujoje skaitytojo kortelėje. Smalsūs berniukai rado šachmatų komplektą ir spėjo jais pažaisti, pavartė albumus apie gamtą.

Pamokėlė bibliotekoje mokiniams labai patiko. Manau, kad jie šioje vietoje bus dažni svečiai.


1 klasės mokytoja S. Šilanskienė

 

Pradinukų laimėjimai

Ugdymas

Pradinukų laimėjimai

Net dvidešimt 1 – 4 klasių mokinių dalyvavo respublikinio edukacinio konkurso „ Olympis - 2018“ rudens sesijoje. Kadangi šiame konkurse dalyvauja labai daug 1 – 12 klasių mokinių iš visos Lietuvos, tik vasario mėnesį į gimnaziją atkeliavo apdovanojimai laimėtojams. Lietuvių k. konkurse laimėti 7 medaliai, dvylika I laipsnio, du II laipsnio ir trys III laipsnio diplomai, matematikos: 1 medalis, devyni I laipsnio, keturi II laipsnio, vienas III laipsnio diplomas ir 3 padėkos, pasaulio pažinimo: 7 medaliai, dvylika I laipsnio, keturi II laipsnio diplomai bei 1 padėka, anglų k.: trys I laipsnio, penki II laipsnio, du III laipsnio diplomai ir 3 padėkos.

Visi džiaugiamės mokinių pasiekimais bei aktyviu dalyvavimu. Tikimės, kad taip pat sėkmingai pradinukai dalyvaus ir pavasarinėje sesijoje, kuri prasidės nuo kovo 1 dienos. Palinkėkime sėkmės!


Pradinių klasių mokytoja S. Šilanskienė

 

Su gimtadieniu, LIETUVA!

Ugdymas

Vasario 16-oji – pati didžiausia valstybinė šventė. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos ikimokyklinėje grupėje prieššventinę savaitę vyko įvairios veiklos. Buvo daug kalbama apie gimtinę Lietuvą, jos gamtą, įžymias vietas. Vaikai žaidė-šoko lietuvių liaudies žaidimus, deklamavo eilėraštukus, dainavo. Švęsdami vaikai pasipuošė tautiniais rūbais. Gimtadienis negali būti be dovanų, todėl vaikai Lietuvai dovanojo savo kūrybos darbelius. Tikimės, kad šios savaitės veikla palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi.

 

 

Auklėtoja Lina 

Klasės valandėlė bibliotekoje

Paslaugos

Klasės valandėlė bibliotekoje

 

6kl. mokiniams klasės valandėlė vyko gimnazijos bibliotekoje. Mokiniai smalsiai apžiūrėjo, skaitytojų dovanotas, nors ir ne naujas, bet tikrai vertingas knygas, tarp kurių rado ir sau patinkančių. Smagu, kad pavyko mokinius sudominti ir dauguma iš jų iš bibliotekos išėjo ne tuščiomis rankomis.


Bibliotekininkė Danutė Ubartienė

 

Kalėdos

Naujienos