Get Adobe Flash player
PrisijungimasMes turime 2 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 116897
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis

Pamoka netradicinėje aplinkoje

Ugdymas

Pradinių klasių mokiniams labai smagu, kai pamokos vyksta ne klasėje, o netradicinėse erdvėse. Mūsų gimnazijos ketvirtokai lietuvių k. pamokai išsiruošė į miestelio biblioteką. Čia bibliotekininkė D. Šimkuvienė papildė moksleivių žinias apie knygos istoriją nuo ženklų smėlyje, ant akmens ar medžio žievės iki šių dienų. Visi stebėjo filmą, kaip atsiranda knyga.

Ketvirtokai pasidžiaugė savo klasės draugo Vilmanto Kikilo piešiniais ant vandens ( ebru). Bibliotekos erdvėse atidaryta jo darbų paroda „ GROŽIS SU MEILE“.

Dėkojame bibliotekininkei Dianai Šimkuvienei už  suteiktas žinias, o Vilmantui linkime didžiulės kūrybinės sėkmės ateityje!

 

4 klasės mokytoja S. Šilanskienė

 

Kvadrato varžybos

Naujienos

Spalio 17 dieną Telšių „Kranto“ progimnazijoje vyko rajoninės 2005 m. gimusių ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. Po atkaklios kovos rezultatais 1:2 pralaimėta „Ateities“ bei „Kranto“ progimnazijų komandoms ir tokiu pat rezultatu įveiktos Varnių M. Valančiaus gimnazijos sportininkės. Pogrupyje užimta III vieta bei iškovota teisė atstovauti Telšių rajonui zoninėse varžybose.

Praėjus dviem dienoms kvadrato varžybose kovojo ir mūsų berniukų komanda. Rungtynės vyko V. Borisevičiaus gimnazijos sporto salėje. Pogrupyje iškovota II vieta: rezultatu 0:2 pralaimėta salės šeimininkų komandai ir 2:0 įveikta „Germanto“ progimnazija. Taigi ir berniukai atstovaus Telšių rajonui zoninėse varžybose.

 

Kūno kultūros mokytojas Ž. Lukošius

 

Kad mokymasis būtų įdomus,

Naujienos

skatintų mokinius geriau pažinti juos supančią aplinką, o įgytos žinios ir įgūdžiai leistų sėkmingai pritaikyti juos praktikoje, aktualu pakeisti mokymosi aplinką. Todėl 1g klasės geografijos pamoka vyko Varnių regioniniame parke. Mokiniai išbandė įvairius ugdymo metodus ir atliko mokytojos paruoštas užduotis. Pamoka prabėgo greitai, kaip sakė mokiniai, įdomiau nei mokyklos suole.

 

Pamoka Varnių regioninio parko Gamtos mokykloje

Ugdymas

Spalio 18d.,  pagerėjus orams, antros ir ketvirtos klasės mokiniai susiruošė į Varnius. Nuostabioje Gamtos mokykloje net keturias valandas mokėmės, kaip orientuotis gamtoje. Išmokome  nustatyti  pasaulio šalis kompasu  ir pasitelkiant medžius, žiūrėdami  į saulę ir žvaigždes. Sužinojome ir užrištomis akimis išbandėme, kaip eiti miške tamsoje, ką miške galime sutikti ir kaip reikia elgtis. Labai naudinga buvo sužinoti, ką daryti jei grybaudamas pasiklydai.  Grįžome pilni naujų įspūdžių ir tikėdamiesi dar apsilankyti gamtos mokyklos pamokose.

Pradinių klasių mokytojos Snieguolė Šilanskienė, Dalia Soltanienė