Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pamoka netradicinėje aplinkoje

Pradinių klasių mokiniams labai smagu, kai pamokos vyksta ne klasėje, o netradicinėse erdvėse. Mūsų gimnazijos ketvirtokai lietuvių k. pamokai išsiruošė į miestelio biblioteką. Čia bibliotekininkė D. Šimkuvienė papildė moksleivių žinias apie knygos istoriją nuo ženklų smėlyje, ant akmens ar medžio žievės iki šių dienų. Visi stebėjo filmą, kaip atsiranda knyga.

Ketvirtokai pasidžiaugė savo klasės draugo Vilmanto Kikilo piešiniais ant vandens ( ebru). Bibliotekos erdvėse atidaryta jo darbų paroda „ GROŽIS SU MEILE“.

Dėkojame bibliotekininkei Dianai Šimkuvienei už  suteiktas žinias, o Vilmantui linkime didžiulės kūrybinės sėkmės ateityje!

4 klasės mokytoja S. Šilanskienė