Pagrindinis The News Pyragų diena

Pyragų diena

Lapkričio 6-ąją socialiai atsakinga TV3 televizija jau aštuntą kartą organizavo „Išsipildymo akcijos“ įkvėptą iniciatyvą „Pyragų diena“.

Lapkričio 8 d. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos. Džiugu, kad „Pyragų diena“ jau tapo gražia tradicija ir mūsų mokykloje. Tai buvo ne tik puiki proga surengti jaukią šventę, smagiai prie pyrago gabalėlio ir arbatos puodelio pabendrauti su draugais, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams. Mokinių savivalda, pritarus gimnazijos bendruomenei, nusprendė surinkas lėšas skirti mažai mergytei iš Upynos. Tikimės, kad ši pagalba jai pravers. Dėkojame mokiniams, tėveliams, mokytojams, Luokėje esančių įstaigų darbuotojams ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.

IV G klasės mokinė Ligita Leistrumaitė

Atnaujinta (Antradienis, 28 Lapkritis 2017 09:13)