Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pamoka miestelio bibliotekoje

Gruodžio 13 d. pirmokėliams lietuvių k. pamoka vyko miestelio bibliotekoje. Čia mus maloniai pasitiko bibliotekininkė Diana Šimkuvienė.  Apžiūrėjome jaukią ir šiltą biblioteką, sužinojome kur „gyvena“ knygelės mažiesiems skaitytojams.

Adventas  - ramybės, susikaupimo  metas.  Nuostabus  laikas  skaityti knygas, jomis dalintis, jas dovanoti.

Bibliotekoje vaikai vartė knygeles, pasakojo kokias jau yra perskaitę. Prisiminė mamų, močiučių  sektas pasakas.  Keletą pasakų sekė bibliotekininkė, skaitė   patys pirmokai.

Apžiūrėjome mūsų mokyklos mokytojo Sigito Pudžiuvelio ir dvyliktokės Neringos Stulpinaitės fotografijų parodą.

Iš bibliotekos negrįžome tuščiomis. Gavome skirtukų  knygoms, parsinešėme  keletą knygelių.  Seksime  pasakas klasėje ir lauksime pačių gražiausių ir nuostabiausių metų švenčių – KALĖDŲ.

1 klasės mokytoja Rima Širvienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 14 Gruodis 2017 06:53)