Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pirmoji pamoka bibliotekoje

Pirmoji pamoka bibliotekoje

Visada mokiniams smagu, kai pamoka vyksta ne klasėje, bet netradicinėje aplinkoje. Ne išimtis ir I klasės mokiniai! Kadangi prieš atostogas pirmokėliai baigė mokytis visas abėcėlės raides, atėjo laikas apsilankyti ir gimnazijos bibliotekoje.

Bibliotekininkė Regina S. maloniai sutiko mažuosius skaitytojus. Ji supažindino su skaitytojo taisyklėmis, parodė knygeles, labiausiai tinkančias pirmokėliams, lentyną, kurioje jos sudėtos. Vaikai išsirinko po vieną patikusią knygelę, kuri buvo užregistruota naujoje skaitytojo kortelėje. Smalsūs berniukai rado šachmatų komplektą ir spėjo jais pažaisti, pavartė albumus apie gamtą.

Pamokėlė bibliotekoje mokiniams labai patiko. Manau, kad jie šioje vietoje bus dažni svečiai.

1 klasės mokytoja S. Šilanskienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Vasaris 2019 17:44)