Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pradinukai piešia paukščius

Pradinukai piešia paukščius

Jau ne pirmi metai mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja Kėdainių „Ryto“ progimnazijos organizuojamame nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „LIETUVOS PAUKŠČIAI 2019“, kuris šiais metais buvo organizuotas penktą kartą. Konkurso tikslas - pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.
1 ir 3 klasių mokiniai aptarė, kokie paukšteliai gyvena Lietuvoje, klausė jų balsų įrašų, mokėsi pamėgdžiojimų. Tarp 502 dalyvavusių konkurse piešinių galėjome pamatyti pirmokių Melitos A., Ugnės L., Brigitos R. bei trečiokių Augustės P. bei Deimantės S. paukštelius. Visos dalyvės buvo apdovanotos konkurso padėkos raštais.

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 07:41)