Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Edukacinis užsiėmimas Varniuose

Edukacinis užsiėmimas Varniuose

Sušvitus pavasario saulutei pirmos klasės mokiniai išsiruošė į Varnių regioninio parko Gamtos mokyklėlę. Pirmiausia susipažino su interaktyviu muziejumi, vėliau reindžeris Andrius Bajorūnas edukacinio užsiėmimo metu vaikus pamokė, kaip patiems išminkyti tešlą ir išsikepti bandelių ant laužo. Kol berniukai kūrė laužą, mergaitės rinko žoleles, iš kurių vėliau virė arbatą. Pirmą kartą vaikai paragavo dilgėlių, šalpusnių, kiaulpienių arbatos, bet pati skaniausia visiems pasirodė eglišakių arbata. Tokios dar nė vienas nebuvo ragavęs!

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai įgijo daug žinių ir praktinės patirties, kuri visiems pravers ateityje!

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 08:28)