Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Konkursas „Pavasario žingsneliai 2019“

Konkursas „Pavasario žingsneliai 2019“

Ugdymo procese daug vietos skiriama mokinių patyriminiam ugdymui. Tuo tikslu pirmos klasės mokiniai nusprendė išbandyti, kokiais būdais galima dauginti augalus. Netradicinėse talpose vaikai sėklomis sėjo gėles bei daržoves (serenčius, moliūgus, arbūzus, baziliką, petražoles, pomidorus ir kt.), ūgliais daugino pelargonijas, ūsais – chlorofitus. Porą mėnesių augalus prižiūrėjo, stebėjo, fiksavo. Visus darbų etapus sudėjo į nuotraukų koliažą, kuris dalyvavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos organizuotame pradinių klasių respublikiniame konkurse „Pavasario žingsneliai 2019“. Pasidžiaukime visi kartu mūsų sėkme!