Pagrindinis

Pamokos netradicinėje aplinkoje

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos IIG ir IVG klasių mokiniai 2019 m. spalio 17 d. vyko į Vilnių. Jie dalyvavo pilietiškumo pagrindų, istorijos ir chemijos pamokose, vykusiose netradicinėje aplinkoje. Gimnazistai apsilankė Lietuvos Respublikos Seime, susipažino su įstatymų leidybos institucijos veikla, stebėjo parlamentarų darbą. Ekskursijos metu buvo apžiūrėtos Seimo salės, ekspozicijos, vykstančios parodos. Teigiamą įspūdį paliko ten dirbančių žmonių kompetencija, sutiktų Seimo narių inteligencija. Moksleiviai pagilino naujųjų laikų Lietuvos istorijos žinias.

Po to mokiniai dalyvavo renginyje „Sėkmingos klaidos - eksperimentai laboratorijoje“. Renginio vedėjos supažindino su chemijos istorija, papasakojo apie chemijos mokslo pradininkus. Edukacijos metu mokiniai susipažino su smalsiais, žingeidžiais žmonėmis, kurių svajonės bei pastabumas atvedė prie sėkmingai, nesėkmingų klaidų. Ir kurie įrodė, kad net atsitiktinumas dažnai atveda mus prie didžiojo atradimo. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su sausu ledu, paeksperimentuoti su spalvomis ir muilo burbulais, pažinti šaltojo azoto pokštus ir net pamatyti kaip dega gamtinės dujos –butanas- muilo burbuluose.

Mokytojos D. Grubliauskienė ir R. Gricienė