Get Adobe Flash player
Mes turime 2 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 118287
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis The News

The News

Svečias

2019-10-25 į LVKG atvyko (dabar gyvenantis Čekijoje) buvęs mokinys Aivaras Žukauskas. Jis II-IVG klasėms papasakojo apie studijas užsienyje, dalijosi savo patirtimi. Taip pat įdomiai kalbėjo apie savo pasiekimus fizikos mokslo srityje, apie branduolinę fiziką. Minėjo, jog jis buvo išrinktas geriausiu studentu savo srityje. Skatino mokinius nebijoti rizikuoti, atkakliai siekti savo tikslų!

Samanta Vilavičiūtė, IVG klasė

Atnaujinta (Šeštadienis, 02 Lapkritis 2019 07:28)

 

Gimnazistų kelionė į Varnių regioninį parką

Spalio 9 dieną IG klasės mokiniai vykome į edukacinę geografijos pamoką, į Varnių regioninį parką, praplėsti savo akiratį bei daugiau sužinoti apie ledynmečio įtaką Lietuvos paviršiui.

Geografijos pamoką pagyvino įdomūs kraštotvarkininko A. Bajorūno pasakojimai apie Žemaitijos istoriją, varniškių tarmę, aukščiausius piliakalnius, ilgiausias upes ir didžiausius ežerus.

Svečiavomės M. Valančiaus gimnazijoje, apžiūrėjome geografijos kabineto uolienų ekspoziciją. Taip pat buvome prie žvyro atodangos, kur galėjome pamatyti nuosėdinių uolienų sluoksnį.

Puikiai praleidome laiką bei netradiciškai dalyvavome geografijos ugdyme.

IG klasės mokinės Skaiva ir Sonata


Atnaujinta (Šeštadienis, 12 Spalis 2019 10:31)

 

Mokslas irgi būna įdomus!

Šiemet jau 8-ąjį kartą Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje vyko Tyrėjų nakties renginys. Šiuo metu Tyrėjų naktis vyksta daugiau nei 370 Europos miestų. Tai išskirtinis renginys, siekiantis iš arti supažindinti mokinius su moksliniais tyrimais ir inovacijomis.

Renginys gimnazijoje prasidėjo tradiciniu teminiu protmūšiu, kurio metu mokinių laukė įvairios loginės ir vizualinės užduotys, kūrybiniai klausimai. Klausimai ir užduotys neleido nuobodžiauti, nes galvojant atsakymus gimė įdomios ir smagios diskusijos. Naudodamiesi telefonais, mokiniai kahoot.com platformoje išmėgino fizikos mokytojo Virgilijaus Juknevičiaus sukurtą žaidimą, kur teko kritiškai vertinti neįprastus faktus apie cheminius elementus.

Po protmūšio laukė darbas grupėse. Tarptautinė cheminių elementų periodinė lentelė yra vienas svarbiausių mokslo pasiekimų, fiksuojantis ne tik chemijos, bet ir fizikos bei biologijos mokslų esmę. 2019 metais minima Dmitrijaus Mendelejevo periodinės cheminių elementų lentelės atradimo 150 metų sukaktis, todėl pilietiškumo pagrindų, matematikos, fizikos ir chemijos mokytojų sukurtos užduotys grupėms buvo susijusios su elementų lentele. Pilietiškumo pagrindų mokytojos Dalios Grubliauskienės sudarytos užduotys priminė mokiniams cheminių elementų atradimo istoriją. Matematikos mokytojų Irenos Šilanskienės ir Valentinos Žeimienės užduotys buvo skirtos atlikti skaičiavimus, kūrybiškai taikant elementų lentelės jubiliejinius metus ir elementų atominius skaičius. Chemijos kabinete (mokytoja Rima Gricienė) mokiniai, pasinaudoję periodine elementų lentele, turėjo atlikti įdomiąsias užduotis ir atsakyti į klausimus.

Renginio metu mokiniai stebėjo ir aptarė „Mokslo sriubos“ laidą apie lietuviškus lazerius. Moksleiviai sužinojo, kad jau 1966 m. Vilniaus universitete pradėjo šviesti pirmasis lietuviškas lazeris. Lietuvos mokslininkai lazerius konstravo daugiausia moksliniams tyrinėjimams. Šiandien pasaulyje Lietuviški lazeriai konkuruoja ne lazerių kaina, o kokybe.

Išklausius gimnazistų pasisakymus ir apdovanojus nugalėtojų komandas, renginio pabaigoje sutarta tęsti šią gražią tradiciją.

Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos mokytoja Rima Gricienė

 

Judumo savaitė

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje.Pradinukų rytinė mankšta su muzika kiemelyje.


Atnaujinta (Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019 06:28)

 

Mokslo metų pradžios šventė

 

 
More Articles...