Get Adobe Flash player
Mes turime 4 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 118345
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis The News

The News

Kur Tu, Luokės mokyklos mokiny?

Luokės gimnazijoje vėlyvą paskutinio sausio šeštadienio vakarą rinkosi buvę mokyklos mokiniai į tradicinį abiturientų susitikimą. Kasmet jį organizuoja dvyliktokai, o šiemet tai – IVG klasės mokiniai, būsima 61 laida.

Šiais metais pasirinkta tema: „Kur Tu, Luokės mokyklos mokiny?“ Po registracijos visi svečiai buvo pakviesti į aktų salę. Renginys prasidėjo tylos minute už išėjusius anapilin mokytojus, klasės draugus ir artimuosius, po pagerbimo tradiciškai yra uždegama žvakė už visus susirinkusius, šiais metais uždegti žvakę paprašyta buvusios 2 laidos abiturientės Laimutės Bogužaitės – Piliutienės (vyriausia vakaro abiturientė). Svajingą savo sukurtą dainą buvusiems mokiniams dovanojo gimnazijos mokytojai. Įspūdingus šokių numerius dovanojo buvusių abiturientų vaikai Rugilė Čekaitė (mama 40 laidos abiturientė Lina Butautaitė-Čekienė) ir Matas Paulauskas (mama ir tėtis 48 laidos abiturientai Sandra Siebaitė-Paulauskienė ir Darius Paulauskas). Pasirodymus dovanojo IIG klasės mokinė Modesta Ronkytė, atlikusi kūrinį gitara, ir IIG klasės mokinė Ligita Leistrumaitė, dovanojusi dainą. Retai galima pamatyti per renginius ant scenos dainuojančius vaikinus, šįkart susirinkusiems svečiams IVG klasės vaikinai ir auklėtojas dovanojo dainą, kuri ne vienam paliko puikius įspūdžius. Mokinių šventinę programą baigė tradicinė renginio daina „Augo girioj ąžuolėlis“. Po gimnazistų programos svečiai klausėsi ir dalyvavo afrikietiškų būgnų programos šou, o po jų koncertavo Smaragdinio choro narė Dovilė.

Kaip dainavo mokytojai savo dainoje „...žinokite tikrai čia jūsų laukia jūsų mokykla“, jūsų visų, mieli abiturientai, mes, IVG klasės mokiniai, norime paprašyti – sugrįžkime visi sausio paskutinį šeštadienį į mokyklą, neleiskime puikiai tradicijai „numirti“. Nuoširdžiai dėkojame buvusiems abiturientams, kurie prisidėjo prie mūsų organizuojamo renginio, dėka jūsų mums pavyko sukviesti pilną salę buvusių mokinių. O taip pat dėkojame savo pirmajai mokytojai Aldonai Vilkienei, mokytojoms Zitai Auškalnienei ir Laimutei Piliutienei, kad šį mums svarbų vakarą buvote kartu. Ačiū visiems, kurie buvote kartu ir iki pasimatymo kitąmet.

 

Luokės gimnazijos IVG klasės auklėtojas Simonas Baliutavičius

Atnaujinta (Trečiadienis, 03 Vasaris 2016 07:31)

 

Visuotinis tėvų susirinkimas

Gerbiami tėveliai, informuojame, kad 2016 m. vasario 3 d., trečiadienį, 12 val. vyks Gimnazijos visuotinis tėvų susirinkimas. Tėveliams paskaitą skaitys psichologė A. Beržanskienė, rinksime tėvų atstovus į Gimnazijos tarybą, savo veiklą pristatys mokykla, bus aptariami kiti aktualūs klausimai. Maloniai kviečiame dalyvauti.

 

Laisvės gynėjų dienos 25-ųjų metinių minėjimas

Sausio 13-osios renginiai prasidėjo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ ir mūsų mokyklos languose  suspindo žvakių šviesa. Visi prisiminėme 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Patys mažiausi mokinukai kūrė piešinius laisvės tema. Po akcijos ir Laisvės pamokos dalyvavome Šv. Mišiose. Po Šv. Mišių Luokės gimnazijos mokiniai gražiausius žodžius ir dainas skyrė Laisvės gynėjams atminti. Laisvės gynėjų dienos minėjimas buvo tęsiamas Luokės miestelio centre prie Nepriklausomybės paminklo. Čia giedojome Lietuvos himną, savo prisiminimais dalijosi luokiškiai, 1991 m. sausio įvykių liudininkai ir dalyviai, kuriems moksleiviai kaip pagarbos ir padėkos simbolį įsegė po neužmirštuolės žiedą. 1991 m. Lietuvos žmones jungė bendras tikslas – laisvės troškimas. Siekiant atkurti tą bendrą visiems jausmą, padedant etnografiniam ansambliui „Šatrija“, dainavome patriotines dainas, vaišinomės arbata, šildėmės prie Atminimo laužo.

Renginio iniciatorės ir organizatorės buvo II G klasės mokinės Severina ir Deimantė, mokytoja Dalia Grubliauskienė, visas idėjas padėjo įgyvendinti  kultūrinio darbo organizatorė Marytė Beleckienė, mokytojos Asta Lukošienė ir Audronė Šežikienė, ansamblis „Šatrija“ (vad. Vilija Benešienė), Luokės klebonas Virginijus Palionis.

Ačiū visai Luokės gimnazijos ir miestelio bendruomenei aktyviai dalyvavusiai Sausio 13 d. minėjime.

II G klasės  mokinės Severina Šežikaitė, Deimantė Mickutė, mokytoja Dalia Grubliauskienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Sausis 2016 08:00)

 

Kalėdinė išvyka Lietuva – Latvija – Estija

Gruodžio 18-19 dienomis 4-12 klasių moksleiviai, jų tėveliai vyko į pažintinę-edukacinę išvyką.  Pirmieji aplankyti objektai: Gaujos nacionalinis parkas, šalia įsikūręs Siguldos miestelis, vėliau vykome į Turaidos viduramžių pilį, o iš jos į Gutmanio olas. Stebėjome  bobslėjaus trasoje, kaip vyksta pasiruošimas sportinėms varžyboms. Apsilankėme Duntės dvare – Miunhauzeno muziejuje, o po jo išvykome į Taliną. Vakare atvykę apžiūrėjome naktinį Taliną, pasigrožėjome architektūra bei kalėdinėmis mugėmis. Po ilgos ir turiningos dienos apsigyvenome viešbutyje.

Pailsėję ir papusryčiavę tęsėme kelionę: lankėmės Hidrolėktuvų muziejuje, kur galėjome viską patys apžiūrėti ir apčiupinėti, iš jo pajudėjome link Tartu, kur aplankėme mokslo centrą Ahhaa.

 

Geografijos mokytojas Simonas Baliutavičius

Atnaujinta (Pirmadienis, 11 Sausis 2016 06:40)

 

Mes augame, bet tradicijos išlieka

Jau 7 metai, kai prieš šv. Kalėdas gaminame rankų darbo atvirukus ir juos išdaliname žmonėms. Šie metai buvo kitokie: pirmąjį atviruką padovanojome akcijos globėjai Seimo narei, Sveikatos apsaugos ministrei Rimantei Šalaševičiūtei, gruodžio 15 d. atvirutes dalinome Luokės bendruomenės žmonėms kalėdinių eglučių  įžiebimo vakarą, o gruodžio 23 d. su atvirukais važiavome į Telšių senelių globos namus bei Gedrimų savarankiško gyvenimo namus. Kiekvienais metais tikimės, kad šiuo poelgiu ir dėmesiu sušildysime žmonių širdis.

 

IVG klasės vadovas Simonas Baliutavičius

 
More Articles...