Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės)

Edukacinė išvyka į Šiaulius

Pirmos klasės mokiniai lankėsi Šiauliuose. Dviračių muziejuje dalyvavo edukaciniame užsiėmime „ Važiuok dviračiu saugiai“, kuriame prieš vasaros atostogas dar kartą pasikartojo eismo taisykles, kelio ženklus, apžiūrėjo muziejaus dviračių ekspoziciją, patys pasigamino atšvaitą. Išmaniojoje mokykloje norėjo įsitikinti, ar robotai gali kurti meną? Vaikai susikonstravo savo „ Robotą – dailininką“, jį suprogramavo ir nupiešė bendrą piešinį.

Po edukacinių pamokėlių pirmokai aplankė Kryžių kalną, jodinėjo Kurtuvėnų žirgyno arkliukais. Mažieji keliautojai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių, kuriais ilgai dar dalinosi su namiškiais ir draugais.

1 klasės mokytoja S. Šilanskienė

Konkursas „Pavasario žingsneliai 2019“

Ugdymo procese daug vietos skiriama mokinių patyriminiam ugdymui. Tuo tikslu pirmos klasės mokiniai nusprendė išbandyti, kokiais būdais galima dauginti augalus. Netradicinėse talpose vaikai sėklomis sėjo gėles bei daržoves (serenčius, moliūgus, arbūzus, baziliką, petražoles, pomidorus ir kt.), ūgliais daugino pelargonijas, ūsais – chlorofitus. Porą mėnesių augalus prižiūrėjo, stebėjo, fiksavo. Visus darbų etapus sudėjo į nuotraukų koliažą, kuris dalyvavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos organizuotame pradinių klasių respublikiniame konkurse „Pavasario žingsneliai 2019“. Pasidžiaukime visi kartu mūsų sėkme!

Edukacinis užsiėmimas Varniuose

Sušvitus pavasario saulutei pirmos klasės mokiniai išsiruošė į Varnių regioninio parko Gamtos mokyklėlę. Pirmiausia susipažino su interaktyviu muziejumi, vėliau reindžeris Andrius Bajorūnas edukacinio užsiėmimo metu vaikus pamokė, kaip patiems išminkyti tešlą ir išsikepti bandelių ant laužo. Kol berniukai kūrė laužą, mergaitės rinko žoleles, iš kurių vėliau virė arbatą. Pirmą kartą vaikai paragavo dilgėlių, šalpusnių, kiaulpienių arbatos, bet pati skaniausia visiems pasirodė eglišakių arbata. Tokios dar nė vienas nebuvo ragavęs!

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai įgijo daug žinių ir praktinės patirties, kuri visiems pravers ateityje!

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 08:28)

Pradinukai piešia paukščius

Jau ne pirmi metai mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja Kėdainių „Ryto“ progimnazijos organizuojamame nacionaliniame mokinių piešinių ir nuotraukų konkurse „LIETUVOS PAUKŠČIAI 2019“, kuris šiais metais buvo organizuotas penktą kartą. Konkurso tikslas - pasitelkiant įvairias piešimo technikas ir fotografijos meną atskleisti Lietuvos paukščių savitumą, išskirtinumą, ugdyti vaikų kūrybiškumą.
1 ir 3 klasių mokiniai aptarė, kokie paukšteliai gyvena Lietuvoje, klausė jų balsų įrašų, mokėsi pamėgdžiojimų. Tarp 502 dalyvavusių konkurse piešinių galėjome pamatyti pirmokių Melitos A., Ugnės L., Brigitos R. bei trečiokių Augustės P. bei Deimantės S. paukštelius. Visos dalyvės buvo apdovanotos konkurso padėkos raštais.

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 07:41)

Vanile kvepiantys margučiai

Kaip smagu, kai tarp klasės tėvelių atsiranda veiklių, iniciatyvių, sugebančių rasti valandėlę laisvo laiko užsiėmimui su vaikais. Viena iš tokių šaunių mamų – pirmokėlės Ugnės ir ketvirtokės Faustės mamytė Simona Limontienė. Netradicinės technologijų pamokėlės metu vaikai mokėsi kepti sausainėlius. Jie viską darė patys: minkė, formavo, kepė, spalvino.... Smagu buvo pirmokams marginti sausainį – kiaušinį, velykinį kiškutį, viščiuką.

Ačiū Ugnės mamytei už naują patirtį!

Atnaujinta (Trečiadienis, 08 Gegužė 2019 07:18)

More Articles...