2018-2019 mokslo metais autobusai važiuoja tokiu grafiku:
Ginteniai
|
7.05
|
Upyna
|
7.14
|
Kirkliai
|
7.20
|
Dirvonėnai
|
7.24
|
Gaulėnai
|
7.35
|
Žylakiai
|
7.43
|
Iš Luokės autobusas išvyksta – 14,45
Žaduvėnai
|
7.00
|
Kitkalnis
|
7.05
|
Venckiškiai
|
7.10
|
Viekšnaliai
|
7.25
|
Barvydžiai
|
7.30
|
Iš Luokės autobusas išvyksta – 13,45 (pradinių kl. mokiniai), 14,45 (vyr. kl. mokiniai)
|
Mokyklinis autobusas
Ražiukai
|
6.50
|
Kulšikai
|
7.00
|
Naujikai
|
7.05
|
Petrikiai
|
7.10
|
Dirvonėnai
|
7.15
|
Iš Luokės autobusas išvyksta – 14,45
Petraičiai
|
7.30
|
Rapaliai
|
7.25
|
Baltininkai
|
7.25
|
Kuršai
|
7.40
|
Smilgiai
|
7.35
|
Paliepiai
|
7.30
|
Baltakiškė
|
7.28
|
Iš Luokės autobusas išvyksta – 13,45 (pradinių kl. mokiniai), 14,45 (vyresnių kl. mokiniai)
Iš Patumšalių, Biržuvėnų ir Staniškės veža maršrutinis autobusas - 7.00
Iš Luokės autobusas išvyksta – 14,50