1.2% GPM parama

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai!

Prasidėjo gyventojų pajamų deklaravimas už 2019 metus. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų geranoriškumą ir praėjusiais metais gimnazijai skirtą 1.2 proc. GPM dalį. Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidedate prie gimnazijos tobulinimo, vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Norėdami paremti mūsų gimnaziją, 1.2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar.

Jei deklaraciją nešite ar siųsite į VMI paštu:

1)  Atsispausdinkite PRAŠYMO FORMĄ FR0512 ir užpildykite:

- Forma turi būti pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu).

- Pildyti didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.

- Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas.

- Brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose.

- Nepildomuose laukeliuose nieko nerašykite.

2) Ne vėliau kaip iki 2020 m. liepos 1 d. pateikite ją apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai patys (užpildytą deklaraciją galite išsiųsti adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257) arba atneškite į gimnazijos raštinę – tada formą išsiųs gimnazija.

Jei pildote deklaraciją internetu:

- Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos.

- Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje) – 290558380.

Paramą galima skirti iki 2024 m.! Vieno deklaravimo metu 1.2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2019, 2020, 2021, 2022 ir 2023 m. GPM dalį, pakaks pateikti tik vienerių − 2020 m. − metų prašymą, E5 laukelyje įrašius 2024 m.

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 290558380

Paramos gavėjo pavadinimas: Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija

Adresas: Mokyklos 5, Luokė, Telšių r.

Banko pavadinimas: AB Luminor bankas

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT644010042800140619.

Mums svarbu palaikyti glaudžius ryšius su kiekvienu mūsų rėmėju, tad jei Jūs norėtumėte, kad mes žinotume, jog gimnazijai skyrėte 1.2 proc. nuo savo sumokėto GPM, atsiųskite mums savo kontaktinę informaciją adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gautos paramos ataskaita:

2018 metais gimnazija gavo 283,55 eurus Jūsų 2 proc. GPM. 117,82 euro šių lėšų panaudojome mokinių skatinimui bei, mokinių Prezidentūros sprendimu, gimnazijos erdvių gražinimui. Apie likusių pinigų tikslingą panaudojimą spręsime Gimnazijos taryboje, atsižvelgdami į mokinių ir tėvų nuomonę.

2017 m. sausio 1 d. sąskaitos likutis 1848,18 EUR. Gimnazijos tarybos sprendimu, lėšos skiriamos fizikos kabineto atnaujinimui.

2016 metais gauta paramos: 702,35 EUR.

2015 metais gauta paramos: 548,45 EUR - lėšos nepanaudotos (gimnazijos tarybos sprendimu taupoma).

2014 metais gauta paramos: 597,38 EUR - lėšos nepanaudotos (gimnazijos tarybos sprendimu taupoma).

Nuoširdžiai dėkoju už jūsų gerumą!

Gimnazijos direktorė Renata Buivydienė