Bedrosios žinios apie įstaigą

Internetinė svetainė: www.luoke.telsiai.lm.lt

Telefonas/Faksas: 8 444 43113/8 444 43182

Pagrindinė veiklos sritis: švietimas

Pagrindinės veiklos rūšys: ikimokyklinis, priešmokyklinis, pradinis, pagrindinis, vidurinis ugdymas

Įstaigos teisinė forma: Telšių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga

Steigėjas: Telšių rajono savivaldybė

Įmonės kodas: 290558380

Mokomoji kalba: lietuvių

Gimnazijos vizija

Veikli, solidari besimokanti gimnazijos bendruomenė.

Gimnazijos prioritetai

1. Sumanios visuomenės kūrimas: solidari, veikli, besimokanti.

2. Esamų tradicijų puoselėjimas, naujų kūrimas.

Gimnazijos istorija

Gimnazija įsteigta ir savo veiklą pradėjo –1951 metais, o įkūrimo istorinė data - 1648 m. Skaitykite plačiau...