Laisvos darbo vietos

Pareigybė: fizikos mokytojas

Darbo sutartis: neterminuota.

Darbo krūvis: 0,6 etato.

Darbo užmokesčio koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198 5 priedu (nuo 800 Eur).

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

Išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (fizikos mokytojo kvalifikacija ar jam prilygstanti profesinė kvalifikacija).

Darbo kompiuteriu įgūdžiai, gebėjimas taikyti informacines technologijas ugdymo procese.

Gebėjimas taikyti aktyvaus mokymo metodus, konstruktyviai spręsti problemas, dirbti su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais.

Gebėjimas savarankiškai planuoti, bendrauti ir bendradarbiauti, teikti konsultacijas, sklandžiai ir argumentuotai dėstyti mintis žodžiu bei raštu, pareigingumas, darbštumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, profesinis aktyvumas.

Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

išsilavinimą patvirtinančių dokumento kopijas;

kvalifikacinę kategoriją patvirtinančio dokumento kopiją;

gyvenimo aprašymą (CV).

Atrankai pretendentas gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentai pateikiami: iki rugpjūčio 5 d. 12 val. vienu iš būdų:

kopijas pristatyti arba siųsti paštu adresu: Mokyklos g. 5, Luokė, 88238 Telšių raj.;

dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Pretendentai, atitinkantys atrankos reikalavimus, apie pokalbio laiką bus informuojami asmeniškai.

Informacija teikiama tel.: (8 444) 43113

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis