Administracijos kontaktai

Renata Buivydienė, III vadybos kvalifikacinė kategorija

Tel.: 8-444-43182

Mob. tel.: 8-671-25562

Gimė 1972 m. Telšiuose. Išsilavinimas - aukštasis. 1996 m. baigė Šiaulių pedagoginio instituto, filologijos fakultetą ir įgijo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo kvalifikaciją. Nuo 1996 m. pradėjo dirbti Telšių rajono Luokės vidurinėje mokykloje lietuvių kalbos mokytoja. 2007- 2009m.dirbo Telšių rajono Luokės vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Nuo 2009 m. - mokyklos direktorė. 2014m. ISM vadybos ir ekonomikos universitete baigė vadybos krypties Švietimo lyderystės programą ir įgijo vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Dalia Jonauskienė
Tel. 8 444 43113

Gimė 1971 m. Telšiuose. Išsilavinimas - aukštasis. 2000 m. įgytas bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikacija. 2004 m. baigta vadybos ir verslo administravimo krypties vadybos (specializacija-švietimo vadyba) studijų programa ir įgytas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis. Nuo 1993 – 2004 dirbo Telšių specialiojoje internatinėje mokykloje. 2004 – 2012 dirbo Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje. Nuo 2012 dirba Telšių r. Luokės Vytauto kleivos gimnazijoje.

SKYRIAUS VEDĖJA

STANISLAVA GRIGOLIENĖ, III vadybos kvalifikacinė kategorija

Tel.: 8-444-44748

Mob. tel.: 8-673-04893

Gimė 1959 m. Klaipėdoje. Išsilavinimas - aukštasis. 1978 metais baigė Klaipėdos A. Venclovos pedagoginę mokyklą. 1990 m. baigė Šiaulių pedagoginį institutą ir įgijo pradinių klasių mokytojo kvalifikaciją. Nuo 1981 m. pradėjo dirbti Telšių rajono Upynos pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokytoja. 2003- 2007m. dirbo Telšių rajono Upynos pagrindinėje mokykloje direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Nuo 2007 - 2020 m. - mokyklos direktorė. Nuo 2020-09-01 eina Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos Upynos skyriaus vedėjo pareigas.

Ūkvedys

Vytautas Skridaila

Tel.: 8-444-43113

Mob. tel.: 8-615-83996

Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija
Eil. Nr. Vardas pavardė Dėstomi dalykai Kval. kat. Elektroninis paštas
Ikimokyklinis ugdymas
Priešmokyklinis ugdymas
3. Inga Vainorienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mok. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pradinis Ugdymas
6. Snieguolė Šilanskienė Pradinių kl. mok., 3 kl. vadovė metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pagrindinis, vidurinis ugdymas ir kiti pedagogai
9. Dalia Grubliauskienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja, IIIG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11. Eligija Knystautienė Biologijos, gamtos ir žmogaus, projektinių darbų rengimo, ugdymo karjerai mokytoja, IVG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12. Daiva Pociutė Neformaliojo ugdymo mokytoja metod.
13. Sigitas Pudžiuvelis Informacinės tech. mokytojas vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
17. Danutė Ubartienė Žmogaus saugos, SEU mokytoja, 5 ir 8 kl. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
18. Valentina Žeimienė Matematikos, ekonomikos mokytoja, 6 kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
19. Laimutė Andrijauskienė Technologijos, neformalus ugd. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
21. Virgilijus Juknevičius Fizikos, informacinių tech. mokytojas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
23. Asta Lukošienė Muzikos, etnokultūros, meninio ugdymo mokytoja vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
26. Arvydas Štramaitis Fizinio ugdymo mokytojas, IIG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos Upynos skyrius
Ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas
28. Vilma Kybartienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
29. Verutė Tarvydienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
30. Virginija Baranauskaitė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Pradinis
32. Regina Astrauskienė Pradinių kl. mokytoja, 1-2 kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
33. Laura Želvienė Pradinių kl. mokytoja, 3-4 kl. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.