Pedagogų sąrašas

Nr. Vardas, pavardė Dėstomi dalykai Kval. kat. El. adresas
Ikimokyklinis ugdymas
Priešmokyklinis ugdymas
3 INGA VAINORIENĖ Priešmokyklinės gr.aukl. Prailgintos dienos gr.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pradinis ugdymas
4 VIDA ŠIAULIENĖ Prad.kl.mokytoja; 1 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
5 SNIEGUOLĖ ŠILANSKIENĖ Prad.kl.mokytoja; 2 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
6 RIMA ŠIRVIENĖ Prad.kl.mokytoja; 3 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
7 DALIA SOLTANIENĖ Prad.kl.mokytoja; 4 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pagrindinis, vidurinis ugdymas ir kt. pedagogai
8 DANUTĖ BAGUŠKIENĖ Lietuvių k., konsultacijos, 6 kl. vad. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11 DALIA GRUBLIAUSKIENĖ Pilietiškumo pagr., žmogaus sauga, namų mokymas, namų darbų klubas, neformalus ugd., IIG kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
13 DONATA IVANOVIENĖ Lietuvių k., namų mokymas - lietuvių k. ir anglų k., konsultacijos vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
14 DALIA JONAUSKIENĖ Spec. pedagogė, surdopedagogė, ugdymas karjerai, neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
15 ELIGIJA KNYSTAUTIENĖ Biologija, gamta ir žmogus, konsultacijos, projektinių darbų rengimas, ugdymas karjerai, IIIG kl.vad. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
16 DANGUOLĖ MIKULĖNIENĖ Istorija; konsultacijos; 8 kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
18 SIGITAS PUDŽIUVELIS Informacinės tech., ekonomika ir verslumas vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
21 AUDRONĖ ŠEŽIKIENĖ Dornis ugdymas (tikyba), neformalus ugd., IVG kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
22 IRENA ŠILANSKIENĖ Matematika, namų mokymas, konsultacijos vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
23 DAUTĖ UBARTIENĖ 7 kl.vad., neformalus ugd., SEU, prailgintos dieno gr. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Nepagrindinė darbovietė
25 LAIMUTĖ ANDRIJAUSKIENĖ Technologijos, neformalus ugd. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
26 VIRGILIJUS JUKNEVIČIUS Fizika, informacinės techn., konsultacijos metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
27 GINTAUTAS JANKAUSKAS Technologijos, neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
28 ASTA LUKOŠIENĖ Muzika, etnokultūra, meninio ugdymo ped., neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
31 ARVYDAS ŠTARMAITIS Fizinis ugdymas, neformalus ugd., IG kl. vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
32 VALENTINA ŽEIMIENĖ Matematika, ekonomika, konsultacijos, 5 kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutinės naujienos

Gimnazijos herbas

Gimnazijos himnas

ES
ES

© 2020 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos.