Pedagogų sąrašas

Eil. Nr. Vardas pavardė Dėstomi dalykai Kval. kat. Elektroninis paštas
Ikimokyklinis ugdymas
Priešmokyklinis ugdymas
3. Inga Vainorienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. mok. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pradinis Ugdymas
6. Snieguolė Šilanskienė Pradinių kl. mok., 3 kl. vadovė metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pagrindinis, vidurinis ugdymas ir kiti pedagogai
9. Dalia Grubliauskienė Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja, IIIG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11. Eligija Knystautienė Biologijos, gamtos ir žmogaus, projektinių darbų rengimo, ugdymo karjerai mokytoja, IVG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12. Daiva Pociutė Neformaliojo ugdymo mokytoja metod.
13. Sigitas Pudžiuvelis Informacinės tech. mokytojas vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
17. Danutė Ubartienė Žmogaus saugos, SEU mokytoja, 5 ir 8 kl. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
18. Valentina Žeimienė Matematikos, ekonomikos mokytoja, 6 kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
19. Laimutė Andrijauskienė Technologijos, neformalus ugd. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
21. Virgilijus Juknevičius Fizikos, informacinių tech. mokytojas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
23. Asta Lukošienė Muzikos, etnokultūros, meninio ugdymo mokytoja vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
26. Arvydas Štramaitis Fizinio ugdymo mokytojas, IIG kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos Upynos skyrius
Ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas
28. Vilma Kybartienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
29. Verutė Tarvydienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
30. Virginija Baranauskaitė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Pradinis
32. Regina Astrauskienė Pradinių kl. mokytoja, 1-2 kl. vad. vyr. m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
33. Laura Želvienė Pradinių kl. mokytoja, 3-4 kl. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.