Pedagogų sąrašas

Renata Buivydienė, III vadybos kvalifikacinė kategorija

Tel.: 8-444-43182

Mob. tel.: 8-671-25562

Gimė 1972 m. Telšiuose. Išsilavinimas - aukštasis. 1996 m. baigė Šiaulių pedagoginio instituto, filologijos fakultetą ir įgijo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojo kvalifikaciją. Nuo 1996 m. pradėjo dirbti Telšių rajono Luokės vidurinėje mokykloje lietuvių kalbos mokytoja. 2007- 2009m.dirbo Telšių rajono Luokės vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Nuo 2009 m. - mokyklos direktorė. 2014m. ISM vadybos ir ekonomikos universitete baigė vadybos krypties Švietimo lyderystės programą ir įgijo vadybos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dalia Jonauskienė

Tel. 8 444 43113

Gimė 1971 m. Telšiuose. Išsilavinimas -  aukštasis. 2000 m. įgytas bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir specialiojo pedagogo ir logopedo kvalifikacija. 2004 m. baigta vadybos ir verslo administravimo krypties vadybos (specializacija-švietimo vadyba) studijų programa ir įgytas vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis. Nuo 1993 – 2004 dirbo Telšių specialiojoje internatinėje mokykloje. 2004 – 2012 dirbo Telšių kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje. Nuo 2012 dirba Telšių r. Luokės Vytauto kleivos gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotojas ūkio ir bendriesiems klausimams

Vytautas Skridaila

Mob. tel.: 8-615-83996

Bibliotekininkė

Regina Skridailienė,

Bibliotekininkė

Danutė Ubartienė,

Vyr. socialinė pedagogė

Dalė Strėlkuvienė,

Nr. Vardas, pavardė Dėstomi dalykai Kval. kat. El. adresas
Ikimokyklinis ugdymas
Priešmokyklinis ugdymas
3 INGA VAINORIENĖ Priešmokyklinės gr.aukl. Prailgintos dienos gr.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pradinis ugdymas
4 VIDA ŠIAULIENĖ Prad.kl.mokytoja; 1 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
5 SNIEGUOLĖ ŠILANSKIENĖ Prad.kl.mokytoja; 2 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
6 RIMA ŠIRVIENĖ Prad.kl.mokytoja; 3 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
7 DALIA SOLTANIENĖ Prad.kl.mokytoja; 4 kl.vad. Neformalus ugdymas metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Pagrindinis, vidurinis ugdymas ir kt. pedagogai
8 DANUTĖ BAGUŠKIENĖ Lietuvių k., konsultacijos, 6 kl. vad. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11 DALIA GRUBLIAUSKIENĖ Pilietiškumo pagr., žmogaus sauga, namų mokymas, namų darbų klubas, neformalus ugd., IIG kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
13 DONATA IVANOVIENĖ Lietuvių k., namų mokymas - lietuvių k. ir anglų k., konsultacijos vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
14 DALIA JONAUSKIENĖ Spec. pedagogė, surdopedagogė, ugdymas karjerai, neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
15 ELIGIJA KNYSTAUTIENĖ Biologija, gamta ir žmogus, konsultacijos, projektinių darbų rengimas, ugdymas karjerai, IIIG kl.vad. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
16 DANGUOLĖ MIKULĖNIENĖ Istorija; konsultacijos; 8 kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
18 SIGITAS PUDŽIUVELIS Informacinės tech., ekonomika ir verslumas vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
21 AUDRONĖ ŠEŽIKIENĖ Dornis ugdymas (tikyba), neformalus ugd., IVG kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
22 IRENA ŠILANSKIENĖ Matematika, namų mokymas, konsultacijos vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
23 DAUTĖ UBARTIENĖ 7 kl.vad., neformalus ugd., SEU, prailgintos dieno gr. vad. mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Nepagrindinė darbovietė
25 LAIMUTĖ ANDRIJAUSKIENĖ Technologijos, neformalus ugd. metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
26 VIRGILIJUS JUKNEVIČIUS Fizika, informacinės techn., konsultacijos metod. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
27 GINTAUTAS JANKAUSKAS Technologijos, neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
28 ASTA LUKOŠIENĖ Muzika, etnokultūra, meninio ugdymo ped., neformalus ugd. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
31 ARVYDAS ŠTARMAITIS Fizinis ugdymas, neformalus ugd., IG kl. vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
32 VALENTINA ŽEIMIENĖ Matematika, ekonomika, konsultacijos, 5 kl.vad. vyr.m. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Paskutinės naujienos

Gimnazijos herbas