Upynos skyrius

Švietimo veiklos rūšys:

• ikimokyklinis ugdymas, kodas 85.10.10;
  • priešmokyklinis ugdymas, kodas 85.10.20;

Kitos ne švietimo veiklos rūšys:

• nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas, kodas 68.20.
Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos Upynos skyriaus mokytojų ir kitų darbuotojų sąrašas
Ikimokyklinis, priešmokyklinis ugdymas
1. Vilma Kybartienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimok. ugd. mok.
2. Verutė Tarvydienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ikimok. ugd. mok.
3. Virginija Baranauskaitė Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Priešmok. ugd. mok.
4. Diana Kairienė Meninio ugdymo mokytoja Men. ugd. mokyt.
5. Nelė Norkūnienė Logopedė Logopedas
Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos Upynos skyriaus aptarnaujančio personalo sąrašas
 6. Vida Arlickienė Kiemsargė Kiemsargis
7. Laura Urnėžienė ikimok. ugdymo mokyt. padėjėja Ikimok. ugd. mokyt. padėjėja