Tėvams

Užpildytą >>>PRAŠYMO FORMĄ (.DOC)<<< arba >>>PRAŠYMO FORMĄ (.PDF)<<< siųsti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

E-cigaretės - vis labiau populiarėjantis žaislas paauglių rankose. Vaikai viliojami blizgiomis pakuotėmis, pamėgtais šokolado, karamelės, apelsino skoniais. Naujoviškos cigaretės bekvapės, bedūmės, kad tėvai „nesuuostų“ ir atrodo kaip tikros. „Saugus“ būdas rūkyti sparčiai vilioja ne tik jau rūkančiuosius, bet ir iki šiol nedrįsusius to padaryti paauglius. Jokio kvapo, geltonų dantų ar pirštų.

E-cigaretė - patraukli, graži, gali būti įvairių spalvų. Labai panaši į pieštuką, madingą šratinuką, žiebtuvėlį ar atsuktuvą. Didelė tikimybė, kad net neįtarsite, jog šis, ant stalo ar jūsų atžalos kuprinėje besivoliojantis daiktas – cigaretė. Tik elektroninė ir labai pavojinga. Naujausių tyrimų duomenimis, užtenka parūkyti elektroninę cigaretę 5 minutes, kad ji pakenktų plaučiams. Dalyje elektroninių cigarečių yra nikotino, kuris nesvarbu, kokiu būdu pasisavinamas, sukelia priklausomybę ir yra ne mažiau žalingas nei esantis įprastose cigaretėse. Kai kurių elektroninių cigarečių kapsulėje yra net iki 21 miligramo nikotino, kurio pakaktų vieno vaiko mirčiai.

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“
Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2022 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška