Veiklos

Penktadienį (03-06) gimnazijoje vyko daug veiklų.
          Pradinių klasių mokiniai susitiko su 2019 metų geriausios vaikų knygos „Stebuklingi senelio batai“ autore Igne Zarambaite. Vaikai susipažino ne tik su autorės pomėgiais, išgirdo istorijas, kaip knyga atsirado, bet ir pamatė pačius veikėjus – lėles, kurias sukūrė pati rašytoja.
          Vyko lietuvių kalbos viktorina ,,Moki žodį - žinai kelią”. Dalyvavo 5 – 12 klasių mokiniai, iš viso 5 komandos, iš kiekvienos klasės po 3 mokinius! Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytojos D. Baguškienė ir D. Ivanovienė.

Gimnazijos pirmokėliai sulaukė netikėto svečio, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Butigeidžio Dragūnų  bataliono profesionalaus kario Egidijaus Terasiaus.  Vaikai su nuostaba klausėsi jo pasakojimų, apžiūrinėjo būtinus kiekvienam kariui daiktus, ragavo kareiviškos košės. O kur dar saldumynai, trispalvės ir kitos dovanėlės, kurias jis padovanojo mažiesiems.

Ačiū kariui Egidijui  ir pirmokėlės Viltės tėveliui Giedriui Vasiliauskui, kuris, artėjančios Kovo 11 – osios proga, vaikams  suorganizavo šį įsimintiną užsiėmimą.
          Įvyko LVKG mokinių Prezidento rinkimai!

Projektas „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001 finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis