Ugdymas

Previous Next

Veiklos

          Penktadienį (03-06) gimnazijoje vyko daug veiklų.
          Pradinių klasių mokiniai susitiko su 2019 metų geriausios vaikų knygos „Stebuklingi senelio batai“ autore Igne Zarambaite. Vaikai susipažino ne tik su autorės pomėgiais, išgirdo istorijas, kaip knyga atsirado, bet ir pamatė pačius veikėjus – lėles, kurias sukūrė pati rašytoja.
          Vyko lietuvių kalbos viktorina ,,Moki žodį - žinai kelią”. Dalyvavo 5 – 12 klasių mokiniai, iš viso 5 komandos, iš kiekvienos klasės po 3 mokinius! Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytojos D. Baguškienė ir D. Ivanovienė.

          Gimnazijos pirmokėliai sulaukė netikėto svečio, Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Butigeidžio Dragūnų  bataliono profesionalaus kario Egidijaus Terasiaus.  Vaikai su nuostaba klausėsi jo pasakojimų, apžiūrinėjo būtinus kiekvienam kariui daiktus, ragavo kareiviškos košės. O kur dar saldumynai, trispalvės ir kitos dovanėlės, kurias jis padovanojo mažiesiems.

          Ačiū kariui Egidijui  ir pirmokėlės Viltės tėveliui Giedriui Vasiliauskui, kuris, artėjančios Kovo 11 – osios proga, vaikams  suorganizavo šį įsimintiną užsiėmimą.
          Įvyko LVKG mokinių Prezidento rinkimai!

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2020 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška