Ugdymas

Šeimos diena Luokės V. Kleivos gimnazijoje

          Gegužės 11 d. Luokės V. Kleivos gimnazijoje buvo švenčiama tradicinė Šeimos diena. Ryte mokiniai su klasių vadovais kalbėjo apie šeimos vertybes, jų svarbą gyvenime. Mokiniams buvo suorganizuotos įvairios veiklos: jaunųjų paramedikų mokymai ,,Būk saugus vasarą“, Telšių jaunimo centro ir šaulių sąjungos užsiėmimai, sferinis kinas. Vyresnių klasių mokiniai, tėveliai ir mokytojai diskutavo forume ,,Emocija“, klausėsi Telšių PPT psichologės V. Sabeckienės paskaitos ,,Bendravimas ir bendradarbiavimas“.

          Koncerte mokiniai tėvelius džiugino skambiomis dainomis ir smagiais šokiais, pradinukai eilėmis dėkojo už meilę ir rūpestį. Po koncerto visi buvo kviečiami pasivaišinti tradiciniu šiupiniu gimnazijos kiemelyje.

 

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Dangira Štramaitienė

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2021 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška