Ugdymas

Nauja patirtis eTwinning projekte „Rudens spalvos”

          Ruduo pirmos klasės mokiniams buvo labai trumpas. Visus tris mėnesius jie dalyvavo įvairiose eTwinning projekto „Rudens spalvos“ veiklose. Šios veiklos padėjo mokiniams susipažinti tiek su naujais klasės draugais, tiek su mokytoja, tiek su šio projekto partneriais iš kitų mūsų rajono ugdymo įstaigų. Pirmokėliai per pamokas klasėje ir užsiėmimus netradicinėje aplinkoje (gimnazijos kiemelyje, sode, miške) stebėjo rudens požymius, kūrė mozaikas iš įvairių gamtos gėrybių, minė mįsles, mokėsi dainų, eilėraščių apie rudenį, sužinojo, kas yra sveika mityba, padarė daugybę rudeniškų darbelių įvairiomis priemonėmis ir t. t. O kur dar pagalba tėveliams, atliekant šio sezono lauko darbus! Visos veiklos buvo užfiksuotos nuotraukomis bei vaizdo įrašais, pasidalinta su kitais projekto dalyviais. Vaikams labai patiko sudėti dėliones, spalvinti mandalas, žaisti žaidimus, kuriuos pasiūlė projekto partneriai. Ypač noriai darė skirtukus knygai ir apsikeitė su Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos ketvirtokais.

Šis projektas pirmokėliams buvo pirmasis, bet tikrai - ne paskutinis! Taip nusprendė visi kartu, atsisveikindami su projekto draugais.

1 klasės mokytoja Snieguolė Šilanskienė

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
„Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis“

Gimnazijos misija

Gimnazija - atvira visuomenei ugdymo įstaiga, teikianti kokybiška ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį, vidurinį išsilavinimą, sudaranti sąlygas mokinių saviraiškos poreikių tenkinimui, ruošianti sveiką, sveiką asmenybę, kuriančią savo bendruomenės ateitį.

Kontaktai

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija;

Adresas: Mokyklos g. 5, Luokė, Telšių rajonas;

Tel.: (8 444) 43113;

El. p.: lvkgimnazija@gmail.com;

© 2021 Luokės Vytauto Kleivos gimnazija. Visos teisės saugomos. | Designed By JoomShaper

Paieška