Pagrindinis The News Laisvės gynėjų dienos 25-ųjų metinių minėjimas

Laisvės gynėjų dienos 25-ųjų metinių minėjimas

Sausio 13-osios renginiai prasidėjo akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ ir mūsų mokyklos languose  suspindo žvakių šviesa. Visi prisiminėme 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Patys mažiausi mokinukai kūrė piešinius laisvės tema. Po akcijos ir Laisvės pamokos dalyvavome Šv. Mišiose. Po Šv. Mišių Luokės gimnazijos mokiniai gražiausius žodžius ir dainas skyrė Laisvės gynėjams atminti. Laisvės gynėjų dienos minėjimas buvo tęsiamas Luokės miestelio centre prie Nepriklausomybės paminklo. Čia giedojome Lietuvos himną, savo prisiminimais dalijosi luokiškiai, 1991 m. sausio įvykių liudininkai ir dalyviai, kuriems moksleiviai kaip pagarbos ir padėkos simbolį įsegė po neužmirštuolės žiedą. 1991 m. Lietuvos žmones jungė bendras tikslas – laisvės troškimas. Siekiant atkurti tą bendrą visiems jausmą, padedant etnografiniam ansambliui „Šatrija“, dainavome patriotines dainas, vaišinomės arbata, šildėmės prie Atminimo laužo.

Renginio iniciatorės ir organizatorės buvo II G klasės mokinės Severina ir Deimantė, mokytoja Dalia Grubliauskienė, visas idėjas padėjo įgyvendinti  kultūrinio darbo organizatorė Marytė Beleckienė, mokytojos Asta Lukošienė ir Audronė Šežikienė, ansamblis „Šatrija“ (vad. Vilija Benešienė), Luokės klebonas Virginijus Palionis.

Ačiū visai Luokės gimnazijos ir miestelio bendruomenei aktyviai dalyvavusiai Sausio 13 d. minėjime.

II G klasės  mokinės Severina Šežikaitė, Deimantė Mickutė, mokytoja Dalia Grubliauskienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Sausis 2016 08:00)