Get Adobe Flash player
PrisijungimasMes turime 1 svečią online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 225
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 147678
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis

Margaspalvis rudenėlis

Ugdymas

Ikimokyklinėje grupėje ,,Lokiukai“ spalio mėnesį tvyrojo linksma, šilta, rudeniška nuotaika. Veiklų tikslas – turtinti vaikų žinias apie rudenį. To siekėme darydami įvairius darbelius, dainuodami daineles, žaisdami ratelius, susipažindami su daržovėmis, vaisiais ir jų nauda žmogui.

Didžiausią įspūdį vaikams padarė viktorina „Atspėk, kas slepiasi“ ir rudeninių darbelių parodėlė. Ačiū tėveliams, kurie bendradarbiavo su mumis, siekiant džiugių emocijų.

Auklėtoja Lina

 

„Čia gyvena vitaminai“

Ugdymas

Ikimokyklinės grupės vaikai spalio 10 d. įtvirtino žinias apie vaisius ir jų naudą žmogui. Veiklose ugdėsi kūrybiškumą, praplėtė žodyną. Apžiūrėjo vaisius, juose ieškojo skirtumų ir panašumų. Gamindami vaisių salotas, kurias pavadino „Čia gyvena vitaminai“, mokėsi dirbti komandoje. Tądien vaikai patyrė daug teigiamų emocijų.


Auklėtoja Lina

 

Svečias

Naujienos

2019-10-25 į LVKG atvyko (dabar gyvenantis Čekijoje) buvęs mokinys Aivaras Žukauskas. Jis II-IVG klasėms papasakojo apie studijas užsienyje, dalijosi savo patirtimi. Taip pat įdomiai kalbėjo apie savo pasiekimus fizikos mokslo srityje, apie branduolinę fiziką. Minėjo, jog jis buvo išrinktas geriausiu studentu savo srityje. Skatino mokinius nebijoti rizikuoti, atkakliai siekti savo tikslų!

Samanta Vilavičiūtė, IVG klasė

 

Pamokos netradicinėje aplinkoje

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos IIG ir IVG klasių mokiniai 2019 m. spalio 17 d. vyko į Vilnių. Jie dalyvavo pilietiškumo pagrindų, istorijos ir chemijos pamokose, vykusiose netradicinėje aplinkoje. Gimnazistai apsilankė Lietuvos Respublikos Seime, susipažino su įstatymų leidybos institucijos veikla, stebėjo parlamentarų darbą. Ekskursijos metu buvo apžiūrėtos Seimo salės, ekspozicijos, vykstančios parodos. Teigiamą įspūdį paliko ten dirbančių žmonių kompetencija, sutiktų Seimo narių inteligencija. Moksleiviai pagilino naujųjų laikų Lietuvos istorijos žinias.

Po to mokiniai dalyvavo renginyje „Sėkmingos klaidos - eksperimentai laboratorijoje“. Renginio vedėjos supažindino su chemijos istorija, papasakojo apie chemijos mokslo pradininkus. Edukacijos metu mokiniai susipažino su smalsiais, žingeidžiais žmonėmis, kurių svajonės bei pastabumas atvedė prie sėkmingai, nesėkmingų klaidų. Ir kurie įrodė, kad net atsitiktinumas dažnai atveda mus prie didžiojo atradimo. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su sausu ledu, paeksperimentuoti su spalvomis ir muilo burbulais, pažinti šaltojo azoto pokštus ir net pamatyti kaip dega gamtinės dujos –butanas- muilo burbuluose.Mokytojos D. Grubliauskienė ir R. Gricienė

 

Gimnazistų kelionė į Varnių regioninį parką

Naujienos

Spalio 9 dieną IG klasės mokiniai vykome į edukacinę geografijos pamoką, į Varnių regioninį parką, praplėsti savo akiratį bei daugiau sužinoti apie ledynmečio įtaką Lietuvos paviršiui.

Geografijos pamoką pagyvino įdomūs kraštotvarkininko A. Bajorūno pasakojimai apie Žemaitijos istoriją, varniškių tarmę, aukščiausius piliakalnius, ilgiausias upes ir didžiausius ežerus.

Svečiavomės M. Valančiaus gimnazijoje, apžiūrėjome geografijos kabineto uolienų ekspoziciją. Taip pat buvome prie žvyro atodangos, kur galėjome pamatyti nuosėdinių uolienų sluoksnį.

Puikiai praleidome laiką bei netradiciškai dalyvavome geografijos ugdyme.

IG klasės mokinės Skaiva ir Sonata


 

Judumo savaitė darželyje

Ugdymas

Kartu išsiaiškinę, kuo skiriasi sportavimas nuo išdykavimo ir kodėl žmogui reikalingas sportas ir judėjimas, darželinukai startavo visoje Europoje minimoje „Judumo savaitėje“. Kiekvieną dieną pradėdavome linksma mankšta, dieną sportuodavome salėje arba lauke: atlikdavome pratimus, lenktyniaudavome estafetėse, žaidėme judriuosius žaidimus ir daug žingsniavome, nes šių metų „Judumo savaitės“ tema ir šūkis buvo „Žingsniuokime kartu!"

Auklėtojos Lina ir Loreta


 

Mokslas irgi būna įdomus!

Naujienos

Šiemet jau 8-ąjį kartą Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje vyko Tyrėjų nakties renginys. Šiuo metu Tyrėjų naktis vyksta daugiau nei 370 Europos miestų. Tai išskirtinis renginys, siekiantis iš arti supažindinti mokinius su moksliniais tyrimais ir inovacijomis.

Renginys gimnazijoje prasidėjo tradiciniu teminiu protmūšiu, kurio metu mokinių laukė įvairios loginės ir vizualinės užduotys, kūrybiniai klausimai. Klausimai ir užduotys neleido nuobodžiauti, nes galvojant atsakymus gimė įdomios ir smagios diskusijos. Naudodamiesi telefonais, mokiniai kahoot.com platformoje išmėgino fizikos mokytojo Virgilijaus Juknevičiaus sukurtą žaidimą, kur teko kritiškai vertinti neįprastus faktus apie cheminius elementus.

Po protmūšio laukė darbas grupėse. Tarptautinė cheminių elementų periodinė lentelė yra vienas svarbiausių mokslo pasiekimų, fiksuojantis ne tik chemijos, bet ir fizikos bei biologijos mokslų esmę. 2019 metais minima Dmitrijaus Mendelejevo periodinės cheminių elementų lentelės atradimo 150 metų sukaktis, todėl pilietiškumo pagrindų, matematikos, fizikos ir chemijos mokytojų sukurtos užduotys grupėms buvo susijusios su elementų lentele. Pilietiškumo pagrindų mokytojos Dalios Grubliauskienės sudarytos užduotys priminė mokiniams cheminių elementų atradimo istoriją. Matematikos mokytojų Irenos Šilanskienės ir Valentinos Žeimienės užduotys buvo skirtos atlikti skaičiavimus, kūrybiškai taikant elementų lentelės jubiliejinius metus ir elementų atominius skaičius. Chemijos kabinete (mokytoja Rima Gricienė) mokiniai, pasinaudoję periodine elementų lentele, turėjo atlikti įdomiąsias užduotis ir atsakyti į klausimus.

Renginio metu mokiniai stebėjo ir aptarė „Mokslo sriubos“ laidą apie lietuviškus lazerius. Moksleiviai sužinojo, kad jau 1966 m. Vilniaus universitete pradėjo šviesti pirmasis lietuviškas lazeris. Lietuvos mokslininkai lazerius konstravo daugiausia moksliniams tyrinėjimams. Šiandien pasaulyje Lietuviški lazeriai konkuruoja ne lazerių kaina, o kokybe.

Išklausius gimnazistų pasisakymus ir apdovanojus nugalėtojų komandas, renginio pabaigoje sutarta tęsti šią gražią tradiciją.

Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos mokytoja Rima Gricienė

 

Judumo savaitė

Naujienos

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje.Pradinukų rytinė mankšta su muzika kiemelyje.


 

Gafikas

Paslaugos