Pagrindinis The News Luokės gimnazijoje: šurmuliavo pavasarinis jomarkas, atidaryta keramikos klasė

Luokės gimnazijoje: šurmuliavo pavasarinis jomarkas, atidaryta keramikos klasė

Kovo 18 dieną Luokės gimnazijoje šurmuliavo pradinukų organizuotas „Pavasario jomarkas”. Pasitikdami pavasarį mažieji mokinukai dainavo, minė mįsles, pamėgdžiojo paukščius ir apie juos pasakojo. Savo rankdarbiais, kepiniais prekiavo ne tik pradinukai, bet ir vyresniųjų klasių mokiniai. Į jomarką sugužėjo mokiniai, mokytojai ir tėveliai. Smagu, kad tokiuose renginiuose didžiule savo išmone prisideda mokinių tėveliai.

Renginyje svečiavosi Luokės seniūnas Česlovas Ubartas, Luokės bendruomenės pirmininkė Marytė Beleckienė, Luokės muzikos ir dailės mokyklos direktorė Vilija Benešienė. Šventės metu buvo atidaryta keramikos klasė „Molinukai”. Perkirsdamas molinę  grandinę seniūnas atvėrė duris į suremontuotas patalpas, kur ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir norintys Luokės bendruomenės žmonės galės užsiimti lipdymu, kūryba. Esame dėkingi Luokės bendruomenei už dovanotą keramikos dirbinių degimo krosnį ir stūmoklinį presą. Juos bendruomenė įsigijo  už projekto „Senųjų tradicijų puoselėjimas šiuolaikinėje visuomenėje“ lėšas.

Luokės gimnazijos mokytoja Dalia Soltanienė

Atnaujinta (Trečiadienis, 30 Kovas 2016 05:53)