Pagrindinis The News ŠEIMOS ŠVENTĖ

ŠEIMOS ŠVENTĖ

Šeima... Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug:  mamos lopšinė, meilė jos akyse, pirmasis pabarimas, tėčio ramus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, močiutės kepti blynai, drauge su seneliu sumeškeriota pirmoji žuvis...

Gegužės 26 d. ikimokyklinio ugdymo grupėje vyko jau tradicine tapusi „Šeimos šventė“. Vaikučiai susirinkusius sveikino eilėraščiais, dainomis, šokiais, kartu su savo artimaisiais sekė pasaką, kvietė pasidžiaugti piešinukų, kuriuose su meile įamžino savo šeimą, parodėle.

Darželio šeimą paliekantys šešiamečiai tarė atsisveikinimo žodį. Mažiesiems draugams jie padovanojo smagią pramogą – kieme laukė šoklumo išbandymas ant didžiulio batuto bei visų vaikučių mamyčių suruoštos vaišės.

Auklėtoja  Loreta

Atnaujinta (Antradienis, 14 Birželis 2016 11:02)