Pagrindinis

Rugsėjo pirmoji- ypatinga šventė

Šių metų Rugsėjo 1-oji ypatinga, nes mūsų gimnazijai suteiktas V.Kleivos vardas. Šventė prasidėjo šv.Mišiomis Luokės bažnyčioje. Po to mokyklos kiemelyje buvo giedamos LR himnas, pakelta valstybės vėliava. Svarbi šventės akimirka, kai Telšių švietimo skyriaus vedėja D.Mažeikienė ir Telšių  meras P.Kuizinas atidengė naują mokyklos lentą. Mokslo ir žinių dienos iškilmės tęsėsi mokyklos aktų salėje. Buvo parodytas filmukas apie V.Kleivos gyvenimą, jo darbus, asmenybės ypatingumą. Kalbėjo svečiai, mokyklos direktorė, visi linkėjo mokiniams ir mokytojams stiprybės, ryžto, svajonių išsipildymo. Šventės pabaigoje V.Kleivos nuopelnus, bendruomeniškumą įprasmino ąžuoliuko, kurį dovanojo seniūnas ir bendruomenės pirmininkė, sodinimas mokyklos kiemelyje.