Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Pradinukai sportuoja

Rudeniškomis  spalvomis pasipuošęs rugsėjis  pradinukus kiekvienais metais pakviečia į gimnazijos stadioną, kur vyksta tradicinė Sporto diena.

Po mankštos, mokiniai lydimi savo mokytojų, pasklido po stadioną. O veiklos iš tiesų buvo įvairios. Estafetės „Drakonas“, „Vandenynas“, „Maišai“ jau skelbė, kad bus ne tik  įdomu, bet reikės ir pasistengti. Labiausiai vaikams patiko  Dviračių,  Paspirtukų  ir Virvės traukimo rungtys. Jas mokiniai kartojo ir tarpusavyje rungėsi po kelis kartus.

Ši Sporto diena buvo pilna judesio, šypsenų, gerų įspūdžių ir emocijų. Sporto  dienos dalyviai džiaugėsi  patirtais  įspūdžiais, draugiška ir pakilia nuotaika.

Pralaimėjusių nebuvo. Lydėjo gera nuotaika, juk sportuoti ne tik smagu, bet ir naudinga. Esame drąsūs, vikrūs ir stiprūs.

4 klasės mokytoja Rima Širvienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 10 Spalis 2016 09:53)