Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) ,,Rudenėli, tu gražus!”

Rugsėjo 27d. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos pradinukai skubėjo į rudens šventę. Nuo ankstaus ryto vaikai su savo mokytojomis ruošė darbelių parodėlę. Kiek išmonės, kūrybingumo įdėta, atliekant šiuos kūrinėlius iš gamtos gėrybių! Vėliau klasėse, vieni mokinukai piešė, kiti sprendė viktorinos užduotis ar skaitė pasakas rudens tema. Saulutei labiau nusišypsojus, visi ėjo į gimnazijos kiemą. Iš atsineštų paskutinių rudens žiedų, obuolių ir kitų gamtinių medžiagų kūrė ornamentus – mandalas, kurias komponavo prie gimnazijos sodelyje augančių vaismedžių. Pirmiausia papuošė Vytauto Kleivos vardo garbei pasodintą ąžuoliuką. Po to, pasiskirstę grupelėmis, puošė ir kitus šalia augančius medžius. Baigusi savo kūrybinius darbus, kiekviena klasė gavo vokus su užduotimi: surasti ,,voveryčių“ paslėptą lobį. Mažieji greitai ir smagiai surado medžiuose paslėptus ,,grybus“.

Šiek tiek pavargę, bet geros nuotaikos, šventę užbaigėme bendru šūkiu ,,Rudenėli, tu gražus!

Vida Šiaulienė

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Lapkritis 2016 07:28)