Pagrindinis The News „Tyrėjų naktis“ Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje

„Tyrėjų naktis“ Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje

Š.m. rugsėjo 30 d. visos Europos Sąjungos valstybės šventė „Tyrėjų naktį“.  Baltijos pažangių technologijų institutas Lietuvoje pakvietė ne tik aktyviai dalyvauti įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose vykstančiose pažintinėse veiklose, bet ir organizuoti „Tyrėjų nakties“ renginius savo mokyklose bei gimnazijose. Šis renginys Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje buvo organizuojamas penktą kartą.

Kasmet rugsėjo paskutinį penktadienį renginio organizatoriai  sako: „Nebūtina gimti Einšteinu, kad kasdien atrastum ką nors naujo!” ir kviečia gimnazijos mokinius į „Tyrėjų naktį“- mokslo žinioms plėsti bei joms pritaikyti. Mūsų mokiniai dalyvavo proto mūšio konkurse, lavino IQ atlikdami užduotis, skirtas įvairių tipų intelektui ir išsiaiškino, kas sekasi geriausiai. Žaidė aktyvius žaidimus lauke, kur tyrinėjo spalvų ir jų matymo erdvėje priklausomybę. Chemijos, fizikos, istorijos, geografijos  ir matematikos  kabinetuose atspėję užuominas ir taikydami dalyko žinias atliko įdomiąsias  užduotis. Renginys baigėsi  mokslinio dokumentinio filmo „Povandeninio laivo statyba“ peržiūra.

Vėlų penktadienio vakarą mokiniai ir mokytojai išsiskirstė sutarę susitikti kitais mokslo metais „Tyrėjų naktyje“.

Chemijos mokytoja

Rima Gricienė