Pagrindinis The News Išsipildymo akcija

Išsipildymo akcija

Kasmet „Išsipildymo akcija“ tiesia ranką tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai, ir telkia visuomenę bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams. Mūsų gimnazija taip pat prisidėjo prie šios gražios akcijos. Visi mokiniai, mokytojai, tėveliai ir kiti bendruomenės nariai lapkričio 10 d. mokyklos fojė vaišinosi mokinių keptais pyragais ir simboliškai aukojo sergantiems vaikams.

Smagiai nusiteikę mokyklos atstovai ėjo ir į Luokės miestelio įstaigas. Ne tik jų darbuotojai, bet ir gatvėje sutikti miestelio gyventojai maloniai prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos.

Labai smagu, kad mūsų mokyklos mokiniai yra labai aktyvūs ir nepatingėjo padirbėti virtuvėje, todėl esame labai patenkinti rezultatu – paaukoti pinigėliai jau „Išsipildymo akcijos“ fonde! Smagu daryti gerus darbus ir taip nudžiuginti mažuosius ligoniukus!  Esame nepaprastai dėkingi už Jūsų gerumą!

IIIG kl. mokinė Ligita Leistrumaitė

Atnaujinta (Penktadienis, 11 Lapkritis 2016 07:18)