Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Svečiuose pas pyragų močiutę

Svečiuose  pas pyragų močiutę

Artėjant šv.Kalėdom  Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos pirmokėlių ir antrokėlių laukė pilna įspūdžių diena. Rimantės ir Vytauto Šerlinskų (sesutės ir broliuko)  močiutė ir mama pakvietė vaikus į savo ūkį Rapalių kaime pasimokyti kepti kūčiukų ir kalėdinių sausainių.

Vaikai, atsiraitoję rankoves, kočiojo tešlą, spaudė iš jos įvairių formelių sausainukus, darė kūčiukus.  Kol kepė, vaikai smagiai žaidė liaudies žaidimus, sukosi ratelyje. Nuostabiausia buvo dar  garuojančius, savo rankelėmis darytus kepinukus ragauti užsigeriant  kvapnia žolelių arbata.

Labai džiaugiamės, kad mokinukų tėveliai ir artimieji iniciatyvūs ir noriai veda edukacinius užsiėmimus vaikams. Dėkojame močiutei Jadvygai Šerlinskienei ir mamai Editai Šerlinskienei už puikias pamokėles vaikams,  nuostabiai praleistą laiką, pasidalintą šilumą.

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos

mokytojos Vida Šiaulienė ir Dalia Soltanienė

Atnaujinta (Pirmadienis, 02 Sausis 2017 07:18)