Pagrindinis Ugdymas Priešmokyklinis ugdymas Piešimas sniege

Piešimas sniege

Respublikinis pleneras „ Sniego karalystė 2017“

Priešmokyklinės grupės vaikai  dalyvavo respublikiniame plenere „ Sniego karalystė 2017“. Šį plenerą organizavo Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis- darželis. Jo tikslas : puoselėti tautinę ir pilietinę savimonę, skatinant vaikų kūrybiškumą, meninį supratimą.

Pirmiausia vaikai su grupės auklėtoja išsirinko pasaką, perskaitė, aptarė. Visi drauge sausio 19 d . popietę ėjo į mokyklos kiemą. Labai noriai ir aktyviai iš sniego lipdė, po to spalvino, piešė pasirinktus pasakos personažus. Vaikams labai patiko piešti guašu ant sniego ir stebėti, kaip keičiasi jo atspindžiai. Be to, buvimas gamtoje, gryname ore labai naudingas vaikų sveikatai, o sniego lipdymas, bene, pati įdomiausia ir linksmiausia veikla žiemą.