Pagrindinis The News „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“

Kovo 20-24 dienomis visoje Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“.  Luokės Vytauto Kleivos gimnazija taip pat įsitraukė į šią akciją. Gimnazijoje vyko veiklos, kurios skatino draugiškumą, atjautą, supratingumą, toleranciją. Veiksmo savaitė prasidėjo pirmadienį – dainų apie draugystę dieną. Antradienis buvo šypsenų diena. Pradinukai tą dieną gimnazijoje dalino pačių pagamintas emblemas – šypsenėles, jomis papuošė gimnazijos langus. Gimnazija nušvito geltonomis šypsenėlėmis. Trečiadienis – arbatos diena. Ilgųjų pertraukų metu mokinukai vaišinosi arbata. Taip pat kiekvienas galėjo pasivaišinti ,,Laimės tabletėmis“, už kurias esame dėkingi Telšių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui. Ketvirtadienis – svajonių diena. Kiekviena klasė turėjo pagaminti žibutę ir sugalvoti savo svajonę, o kad ji išsipildytų, žibutės buvo ,,pasodintos“ gimnazijos kieme. Penktadienis – šokių diena. Per ilgąją pertrauką mokiniai, vadovaujami šokių mokytojo Deivydo, šoko draugystės šokius.

Visą savaitę vyko akcija „Prikalbink draugą ateiti su švarku“. Buvo renkama geriausiai uniformą devinti klasė. Penktadienį paskelbti šios akcijos nugalėtojai – 6 klasė.

Soc. pedagogė Dalė Strėlkuvienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 30 Kovas 2017 06:38)