Pagrindinis The News Mažieji tyrėjai respublikinėje konferencijoje

Mažieji tyrėjai respublikinėje konferencijoje

Paskutinę kovo dieną 1 kl. mokinės Deimantės Stonytės ir trečiokų - Viktorijos Daukentytės bei Eimanto Sudinto laukė nemažas išbandymas. Šie mokiniai dalyvavo Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje organizuotoje respublikinėje konferencijoje „ Aplinkos pažinimo ugdymo ( si) sėkmės progimnazijoje“ ir pristatė su klasės draugais atliktus praktinius –tiriamuosius darbus.

Pirmokėliai visą mėnesį įvairiomis sąlygomis augino ir stebėjo svogūnėlius, nustatė, kokiomis sąlygomis užauga geriausias derlius. Trečiokai pristatė projektą „ Stebuklingas medžių pasaulis“. Vykdydami šio projekto veiklas mokiniai plačiau susipažino su medžiais, suskaičiavo, kiek vienetų ir kiek rūšių auga gimnazijos teritorijoje, mokėsi apskaičiuoti jų amžių, surado patį storiausią ąžuolą bei liepą.

Visiems vaikams buvo įdomu stebėti, tyrinėti, pažinti ir pasidalinti savo patirtimi su kitais bendraamžiais.

Mokytojos D. Soltanienė, S. Šilanskienė