Pagrindinis The News Mes šaunuoliai!

Mes šaunuoliai!

Jau septintus metus dalyvaujame svarsčių kilnojimo varžybose Degaičiuose. Šiemet vėl varžėmės. Mūsų komanda buvo stipri ir gausi. Mes antri! Puikus pasiekimas. Visus sveikinu!

Puikiai pasirodėme!

Gegužės 4 d. vykome į Telšių rajono mokinių lengvosios atletikos rungčių čempionatą. Vėl puikūs startai! Vaikinai užėmė II vietą komandinėse varžybose, merginos – III vietą. Puikūs Vilaus, Vitoldo, Dovido, Dangiro startai! Gero ir judraus pavasario laiko visiems! Judėkime ir aukime sveiki ir stiprūs!

Geras futbolininkų startas

Gegužės 2 d. žaidėme futbolą Telšių „Džiugo“ gimnazijos stadione. Džiaugiamės rezultatais: 0:3 pergalė prieš Nevarėnų pagrindinės mokyklos komandą ir 0:6 pergalė prieš V.Borisevičiaus gimnazijos komandą. Laukiame finalo. Palinkėkite sėkmės!

D. Kasparavičienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 18 Gegužė 2017 08:09)