Pagrindinis

Judumo savaitė gimnazijoje

Rugsėjo 18-22 dienomis gimnazijoje vyko Judumo savaitės renginiai. Mokiniai klasėse darė rytinę mankštą, mokinių prezidentūra organizavo judrias veiklas per pertraukas, klasių vadovai vedė pamokas apie sveiką gyvenseną. Biologijos mokytoja E. Knystautienė surengė viktoriną „Judėk ir būsi laimingas“. Geografijos mokytoja I. Kačinauskaitė su mokiniais gimnazijos aikštelėje atliko tiriamąjį darbą „Motorinių transporto priemonių tarša“. Trečiadienį fizikos mokytojas V. Juknevičius vedė pamoką netradicinėje aplinkoje: su aštuntokais ėjo prie pagrindinės miestelio gatvės, kur matavo vidutinį automobilių greitį. Penktadienis – sporto ir sveikatingumo diena. Mokiniai pėsčiomis keliavo į Biržuvėnus, kur jų laukė kūno kultūros mokytojo Ž. Lukošiaus parengtos sportinės rungtys. Biržuvėnų dvaro administracija vaišino arbata.