Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) FUTBOLO FESTIVALIS PRADINIŲ KLASIŲ MERGAITĖMS

Formos viršus

„Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones) – Lietuvos mokyklose ir visame pasaulyje vykstanti moterų futbolo populiarinimo kampanija. Jos iniciatorė yra  Tarptautinė Futbolo asociacija (FIFA) . Vykdant įvairias veiklas siekiama paskatinti kuo daugiau mergaičių, merginų, moterų žaisti futbolą; didinti susidomėjimą moterų futbolu apskritai ir įtvirtinti futbolą kaip populiariausią sporto šaką tarp moterų.

Spalio 16 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mergaitės dalyvavo Telšių „ Ateities“ progimnazijos stadione vykusiame projekto „LIVE YOUR GOALS“ festivalyje.
Jame mergaitės turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais, aktyviai sportuojant praleido laiką, dalyvavo smagiuose žaidimuose ir išklausė įkvepiančių projekto ambasadorių pasakojimų. Festivalio pabaigoje visų komandų dalyvių laukė gausios organizatorių dovanos:  kiekviena mergaitė pasipuošė rožiniais sportiniais marškinėliais, gavo vėliavėles bei lipdukus su kampanijos atributika, 5 futbolo kamuolius mokyklai. Ačiū festivalio organizatoriams!

Pradinių klasių mokytoja S. Šilanskienė