Pagrindinis The News DRAUGIŠKOS KREPŠINIO VARŽYBOS LUOKĖJE

DRAUGIŠKOS KREPŠINIO VARŽYBOS LUOKĖJE

Spalio 27 d. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijoje vyko draugiškos krepšinio varžybos su Kelmės r. Vidsodžio pagrindinės mokyklos 9-11 klasių mokiniais. Kadangi kiekvienais metais mokinių skaičius mažėja, tai Vidsodis žaidė jau be vyresnių mokinių, o luokiškiams teko sužaisti be vienuoliktokų. Taigi varžybose dalyvavo tik 9-10 kl. mokiniai, kurie lanko sporto būrelį. Prie varžybų organizavimo, kaip visada, prisidėjo LUOKĖS SPORTO klubas, kuris buvo rėmėjas, o varžyboms padėjo teisėjauti klubo narys Ernestas Norkus. Teisėjavo ir neformalaus ugdymo Telšių sporto rekreacijos centro krepšinio treneris Kęstuti Gerulis, kuriam nesibaigus varžyboms reikėjo išskubėti į kitas treniruotes.

Smagu, kad likusiems mokiniams noras parungtyniauti dar rusena. Geriausiai sekėsi žaisti krepšininkams Vitoldui Sudintui ir Lukui Šimkui, pastangas rodė Dangiras Janušas, Vilius Stankūnas, Vilius Klimas. Nors luokiškiai ir pralošė, bet sutiko susikauti su svečiais dar kartą tik jau jų mokykloje. Gal mus ten lydės sėkmė? O juk svarbiausia yra galimybė pabendrauti su kitos mokyklos mokiniais. Tam ir yra varžybos, kad patikrintume stipriąsias ir silpnąsias savo savybes.

Kūno kultūros mokytoja                                                                 Daiva Pociutė