Pagrindinis The News Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos renginiai Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui

Luokės Vytauto Kleivos gimnazija pasitiko valstybės šimtmetį įvairiais renginiais. Mokykloje mokytojai vedė integruotas pamokas, rengė projektus. Organizuoti renginiai – Sausio 13 d. minėjimas, tradicinis abiturientų susitikimas ir įvairios akcijos – turėjo šimtmečio akcentą. Pradinių klasių mokiniai vykdė projektą „Lietuvai 100 metų“, kurio metu vyko piešinių konkursas, viktorina „Kas? Kur? Kada?“, muzikinė popietė „Visos dainos – tau, Lietuva“, buvo daromi koliažai iš molio „Lietuva – tai aš“, mokiniai padovanojo 100 angelų seneliams. Mokyklos langai dekoruoti trispalvėmis, istorijos mokytojos D. Mikulėnienės iniciatyva papuoštas pirmo aukšto koridorius, remiantis Tautiškos giesmės žodžiais: šviesa, meilė, stiprybė, su linkėjimais Lietuvai. Sukurtas šiai progai skirtas ženkliukas. Parengti informaciniai stendai. Gimnazijos bibliotekoje veikia paroda „Vasario 16 d. nepriklausomybės akto signatarai“. LVKG mokinių prezidentūra vykdo akciją „Padovanok Lietuvai šypseną“. Lietuvos šimtmečiui buvo skirtos pilietiškumo pagrindų, integruotos istorijos-dailės (6-8 klasių mokiniai kūrė sveikinimo atvirukus), matematikos-informatikos (7 kl. „Kuriu raštą tautinei juostai“) pamokos. 5 ir 8 klasių mokiniai Vasario 16 d. proga sveikino Luokės miestelio gyventojus, o 6 klasės mokiniai su klasės vadove sveikinimo atvirukus dalijo telšiškiams. Lietuvių kalbos mokytojos organizavo 5-12 klasių mokiniams viktoriną, literatūrinę popietę, mokiniai kūtė iliustracijas žodžiams ir ketureiliams, organizavo skaitovų konkursą. Vasario 15 d. vyko renginys mokykloje, kai visa mokyklos bendruomenė aktų salėje pristatė Lietuvos šimtmečio sėkmės istoriją. Renginį linksmai užbaigėme dalyvaudami krepšinio baudų mėtymo turnyre „100 metimų už Lietuvą!”.

Atnaujinta (Pirmadienis, 26 Vasaris 2018 07:46)