Pagrindinis Paslaugos Biblioteka Bibliotekos naujienos Pasaulinė knygos diena

Pasaulinė knygos diena

Paslaugos

Balandžio 23 d. - Pasaulinė knygos diena. 6 kl. mokiniai ir lietuvių k. mokytoja – metodininkė D. Baguškienė pamoką skyrė knygų skaitymui. Mokiniai pristatinėjo perskaitytas knygas, garsiai skaitė Maironio eilėraščius. Pamokoje dalyvavo ir ištraukas skaitė iš pamėgtų knygų mokyklos direktorė R. Buivydienė, mokyklos darbuotojos O. Vilkienė, J. Zelbienė. Fizikos ir informatikos mokytojas V. Juknevičius perskaitė savo parašytą eilėraštį iš neseniai išleistos knygos „Poezijos spalvos“ (almanachas). Šitą knygą mokytojas padovanojo mokyklos bibliotekai. Bibliotekininkė R. Skridailienė palinkėjo mokiniams kuo daugiau skaityti knygų, juk skaitantis žmogus, tai žmogus, kuris mąsto, lavinasi ir neturi laiko nuobodžiauti.