Pagrindinis Ugdymas Pradinis ugdymas (1-4 klasės) Sporto – Rudenėlio šventė ant Baro kalno

Sporto – Rudenėlio šventė ant Baro kalno

Tą nuostabią rugsėjo 21-osios dieną, rodos ir visa gamta džiaugėsi, kai mes Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos pradinukai atvykome ant Baro kalno švęsti Sporto – Rudenėlio šventės.

Įsikūrę miško aikštelėje, pirmiausia pajudėjome muzikos ritmu. Paskui kiekviena klasė gavo voką su užduotimis ir tos vietovės planą, kuriuo naudodamiesi tik ir galėjo viską surasti.

Priešmokyklinės grupės vaikučiai ir pirmokėliai, eidami nurodytu maršrutu, stebėjo gamtą, rinko įvairių medžių lapus, o sugrįžę į miško aikštelę prie Žynio skulptūros sukūrė mandalą, skirtą Lietuvos šimtmečiui.

Antrokai, eidami edukaciniu miško taku susipažino su pažymėtais medžiais. Juos suskaičiavo, o sugrįžę papasakojo draugams.

Trečiokai, miškelyje naudodamiesi planu ieškojo koplyčios, perskaitė legendą apie tą vietovę ir grįžę papasakojo kitiems.

Vyresnieji – ketvirtokai surado šaltinį ir parnešė iš jo vandens.

Sugrįžus į miško aikštelę laukė įvairios sportinės rungtys, estafetės.

Sportuoti norėjo visi, todėl veiklos rado.

Buvome labai pavargę, bet daug sužinoję, patyrinėję, pamatę. Kai nuotaika puiki, tai visos kliūtys lengvai įveikiamos.

V. Šiaulienė, R. Širvienė

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 25 Spalis 2018 12:15)