Pagrindinis 2% GPM parama

2% GPM parama

Gerbiami gimnazijos bendruomenės nariai!

Prasidėjo gyventojų pajamų deklaravimas už 2018 metus. Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų geranoriškumą ir praėjusiais metais gimnazijai skirtą 2 proc. GPM dalį. Skirdami labdarą ir paramą, Jūs prisidedate prie gimnazijos tobulinimo, vaikų ugdymo(si) sąlygų gerinimo.

Norėdami paremti mūsų gimnaziją, 2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar.

Jei deklaraciją nešite ar siųsite į VMI paštu:

1)  Atsispausdinkite PRAŠYMO FORMĄ FR0512 (4) ir užpildykite:

- Forma turi būti pildoma juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu (rašalu).

- Pildyti didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.

- Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas.

- Brūkšneliai tarp raidžių ar skaičių turi būti įrašyti atskiruose langeliuose.

- Nepildomuose laukeliuose nieko nerašykite.

2) Ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 1 d. pateikite ją apskrities valstybinei mokesčių inspekcijai patys (užpildytą deklaraciją galite išsiųsti adresu: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkų m., Druskininkų sav., LT-66257) arba atneškite į gimnazijos raštinę – tada formą išsiųs gimnazija.

Jei pildote deklaraciją internetu:

- Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos Elektroninio deklaravimo sistemos.

- Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje) – 290558380.

Paramą galima skirti iki 2023 m.! Vieno deklaravimo metu 2 proc. parama gali būti skiriama konkrečiai organizacijai iš karto penkeriems metams. Pavyzdžiui, siekiant paskirti 2019, 2020, 2021, 2022 ir 2023 m. GPM dalį, pakaks pateikti tik vienerių − 2019 m. − metų prašymą, E5 laukelyje įrašius 2023 m.

Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 290558380

Paramos gavėjo pavadinimas: Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija

Adresas: Mokyklos 5, Luokė, Telšių r.

Banko pavadinimas: AB Luminor bankas

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: LT644010042800140619.

Mums svarbu palaikyti glaudžius ryšius su kiekvienu mūsų rėmėju, tad jei Jūs norėtumėte, kad mes žinotume, jog gimnazijai skyrėte 2 proc. nuo savo sumokėto GPM, atsiųskite mums savo kontaktinę informaciją adresu: lvkgimnazija@gmail.com

2018 metais gimnazija gavo 283,55 eurus Jūsų 2 proc. GPM. 117,82 euro šių lėšų panaudojome mokinių skatinimui bei, mokinių Prezidentūros sprendimu, gimnazijos erdvių gražinimui. Apie likusių pinigų tikslingą panaudojimą spręsime Gimnazijos taryboje, atsižvelgdami į mokinių ir tėvų nuomonę.

Nuoširdžiai dėkoju už jūsų gerumą!

Gimnazijos direktorė Renata Buivydienė