Get Adobe Flash player
Mes turime 9 svečius online
Puslapio statistika
Nariai : 3
Turinys : 237
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 116907
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Pagrindinis The News

The News

Raštingiausio gimnazisto konkursas

Balandžio mėnesį Telšių „Džiugo“ gimnazijoje vyko diktanto konkursas „Raštingiausias gimnazistas“, skirtas Žemaitijos metams paminėti. Konkurse dalyvavo Telšių rajono gimnazijų I-IV klasių mokiniai.

Diktantą rašyti vyko dvi mūsų gimnazijos moksleivės: IIG kl. mokinė Augustė Ronkytė ir IIIG kl. mokinė Aurelija Šlažikaitė. Džiaugiamės, kad merginos išbandė savo jėgas – pasitikrino raštingumo įgūdžius. Sveikiname Augustę, užėmusią III vietą savo grupėje (II gimnazijos kl.).

Lietuvių k. mokytoja D. Ivanovienė

Atnaujinta (Antradienis, 30 Balandis 2019 10:05)

 

Sveikatingumo savaitėlė

Viską su saiku daryt,

Dar sportuoti nuvaryt.

Sveiką maistą pakramsnot,

Ir ligų nereiks bijot..

 

Su tokiu šūkiu prieš atostogas ir didžiąją pavasario šventę balandžio 15-19 d. Luokės V. Kleivos gimnazijos septintokai su auklėtoja organizavo sveikatingumo savaitę 5-8 klasių mokiniams. Pirmadienį, prieš pamokas, visi draugiškai pasijudinome rytinėje mankštoje. Antradienį trijų klasių mokiniai varžėsi estafečių rungtyse. Greičiausi buvo septintokai, prieš patirtį nepašoksi. Bet penktokai ir šeštokai nedaug atsiliko. Trečiadienį skyrėm pamokėlę viktorinai sporto ir sveiko maisto tema. Ketvirtadienis savaime tapo darbingas ir judrus visuotinės akcijos „Darom“ dėka. O penktadienį paorganizavom draugiškas krepšinio varžybas 3X3 tarp aštuntos /septintos klasės mokinių ir ir įvairias judrias užduotėles penktokams ir šeštokams . Apdovanojimai, padėkos, gera nuotaika ir energijos dozė atostogoms atlaikyti. Dėkojame kūno kultūros mokytojui Arvydui Štramaičiui ir sveikatos specialistei Eglei Zikienei už didelę pagalbą.

Mikuleniene Danguole


Atnaujinta (Pirmadienis, 29 Balandis 2019 09:23)

 

Informacija

Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą1 arba įsigyti verslo liudijimą2. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

1 Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. ‒ 85** kodas

2 Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla

 

Kengūra 2019

KENGŪRA 2019

Kovo 21 d. gimnazijoje vyko tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA 2019“. Jame dalyvavo 24, 1 – 8 ir I – IV G. klasių, mokiniai.


Irena Šilanskienė

Atnaujinta (Antradienis, 02 Balandis 2019 09:21)

 

PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

  • Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena.
  • Šią dieną susilygina dienos ir nakties ilgumas, prasideda astronominis pavasaris.
  • Tai diena, kai diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus.

Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus.

  • Pasaulinė Žemės diena - mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.
  • Tą galime atlikti kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje.
  • Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną.

Šiandien diena mokykloje prasidėjo protmūšiu, skirtu paminėti Pasaulinę Žemės dieną. Per pirmas dvi pamokas, aktų salėje varžėsi 5 – IV G klasių mokiniai biologijos, chemijos, geografijos, fizikos klausimais. Nuotaikos puikios, saulytė pro langus vidun prašosi – pavasaris.

Atnaujinta (Penktadienis, 22 Kovas 2019 09:08)

 
More Articles...