Pagrindinis Paslaugos Biblioteka Bibliotekos naujienos

Valanda su knyga

Valanda su knyga

Gegužės 7 d. gimnazijos, bibliotekoje paminėjome spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną. Mokytoja - metodininkė D. Baguškienė su 5kl. mokiniais vedė lietuvių k. pamoką. Mokiniai pristatinėjo perskaitytas knygas, skaitė ištraukas iš knygų. Bibliotekininkė R. Skridailienė papasakojo, kuo ši diena ypatinga.

Kovo 16d. - Knygnešių diena.

Paslaugos
Ta proga Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos bibliotekoje surengta spaudinių paroda.

Klasės valandėlė bibliotekoje

Klasės valandėlė bibliotekoje

6kl. mokiniams klasės valandėlė vyko gimnazijos bibliotekoje. Mokiniai smalsiai apžiūrėjo, skaitytojų dovanotas, nors ir ne naujas, bet tikrai vertingas knygas, tarp kurių rado ir sau patinkančių. Smagu, kad pavyko mokinius sudominti ir dauguma iš jų iš bibliotekos išėjo ne tuščiomis rankomis.

Bibliotekininkė Danutė Ubartienė

Mokyklos biblioteka pasipildė naujomis knygomis

Paslaugos

Mokyklos biblioteka pasipildė naujomis knygomis, kurias dovanojo Laura ir Tomas Andrijauskai

V. Mykolaitis – Putinas ,,Altorių šešėly“

L. Lauri ,,Siuntėjas“

R.Bredberis ,,Pienių vynas“

J.D.Selindžeris ,,Rugiuose prie bedugnės“

Ž.Vernas ,,Kapitono Granto vaikai“

J. Ascher ,,Trylika priežasčių kodėl“

G.G.Markesas ,,Šimtas metų vienatvės“

O. Preussler ,,Plėšikas Hocenplocas“

K. Peterson ,, Tiltas į Terabitiją“

J. Kunčina ,,Tūla“

K. Sabaliauskaitė ,,Silva Rerum“

Labai dėkojame už knygas.

Andriaus Mamontovo ir Ramūno Karbauskio labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ dovanojo naujausios vaikų bibliotekėlės kolekcijos knygas „Vaikų bibliotekėlė 2018“:

Šią bibliotekėlę sudaro tokios knygos:

1. Rūta Montvilaitė „Septyni paukščių įstatymai“
  2. Aidas Jurašius „Pypas ir jo nutikimai“
  3. Živilė Miežytė „Vilniaus Vilnius“
  4. Elena Launikonytė „Pelėnas, Varlėnas ir Bobo“
  5. Marija Monika „Patisonas Dublis ir cukinija Sprakselina iškeliauja“
  6. Aušra Raugaitė „Tik ateinantys žodžiai“
  7. Rebeka Una „Kiemo seklys Tomas ir Valius“
  8. Stepas Zobarskas „Brolių ieškotoja“
  9. Kazys Saja „Peštukai ir nykštukai“

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir išsirinkti knygų . Gero skaitymo!

Simono Daukanto jubiliejiniams metams paminėti

Paslaugos

Gegužės 3d. Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė pamoka, skirta istoriko ir rašytojo Simono Daukanto jubiliejiniams metams paminėti. Ta proga susirinko ketvirtos ir priešmokyklinės klasės mokinukai su savo mokytojomis. Mokytoja S. Šilanskienė supažindino mokinius su S. Daukanto biografija, bibliotekininkė D. Ubartienė su jo kūryba, pristatė turimas S. Daukanto knygas ir perskaitė keletą pamokančių jo pasakų. Mokiniai sušoko, pagal S. Daukanto užrašytą dainą, sukurtą šokį " Vaikšto povas po dvarą" ir nupiešė savo įspūdžius.

Bibliotekininkė D. Ubartienė

More Articles...